Sari la conținut
Forum Roportal
vesperala

c

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu...pesemne că nu din cer pică....se propagă de undeva din interior şi tremurul tău nu e altceva dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu...pesemne că nu din cer pică....se propagă de undeva din interior şi tremurul tău nu e altceva dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar e rau sa lasi sa ti se suceasca capul?

Fara atatea filozofii, este bine sa orice varsta, cu oricate obligatii sau fara , sa lasi sa ti se succeasca capul. Important este sa alegi "sucitorul".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se poate intampla ce spui tu, insa asta tine de educatia primita. Daca ai o educatie care nu-ti permite ...

 

 

Amore, asta nu apartine de nici o educatie primita de niciunde si la niciun nivel !!! Vine din inima si creier, sau stiu eu de unde insa nu este stiinta nucleara !!! Inca n-ai intilnit iubirea !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Amore, asta nu apartine de nici o educatie primita de niciunde si la niciun nivel !!! Vine din inima si creier, sau stiu eu de unde insa nu este stiinta nucleara !!! Inca n-ai intilnit iubirea !!!

Si uite asa se trag concluzii pripite la adresa persoanei mele ....

Acu ramane sa-mi plangeti de mila :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uite, mi-e mi s-a sucit de ma uit cu susu-n jos sau cu josu-n sus :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar eu, lasand sa cada din cer un produs de pasare, ma uit piezis la mine si ma judec stramb, adica in termeni numai buni. ...

Loveme, gazonul ala asa bien ingrijit s-a rputea sa-ti ia multa energie si lupta cu tine insati. De acord ca nu vrei balarii dar nici n-o sa stii cum e sa tunzi de fiecare balariile, din alegere, ceea ce ar fi mereu un compliment laadresa gazonului tau - asa... risti sa-l iubesti fara s mai faci o sarbatoare dina sta. Se poate si asa, dar pare mai mutl o propunere decat o simtire mereu vie, noua, autentica. Decat mereu realigerea inimii si iubirii. Pare mai mult tinere aunui angajament despre care o data ai spus ca te reprezinta. Dar gazonul vrea sa te reprezinte mereu si nu sa ramai la momentul acelei maxime iubiri inspirataore. Gazonul vrea in fiecare secunda s-ti fie inspiratie. Si ce inspirtaie mai mare decat sa tunzi mereu balariile pt ca mereu alegi gazonul... Se poate si asa!

Editat de qusay

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pare mai mutl o propunere decat o simtire mereu vie, noua, autentica. Decat mereu realigerea inimii si iubirii. Pare mai mult tinere aunui angajament despre care o data ai spus ca te reprezinta.

Nu neaparat. Hai sa spunem ca sunt genul care mai bine sta la o sueta la un ceai decat sa sara cu coarda in prapastie in speranta ca poate o sa obtina senzatii tari. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai sa spunem ca sunt genul care mai bine sta la o sueta la un ceai decat sa sara cu coarda in prapastie in speranta ca poate o sa obtina senzatii tari. :cheer:

 

Pare el ceaiul cuminte dar uneori te simti ca si cand l-ai bea pe marginea prapastiei... :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×