Sari la conținut
Forum Roportal
tony23

probleme la far cry1

Postări Recomandate

Va rog frumos cine ma poate ajuta. Joc de ceva timp Far Cry 1. Un joc bestial as putea spune dar am o problema. Am ajuns la stage-ul in care trebuie sa o caut pe Valerie si sa o salvez. M-am chinuit sa o gasesc,am gasit-o dar de acolo nu mai stiu ce trebuie sa fac. Pur si simplu Valerie sta pe loc tintind cu arma spre perete si nu zice nimic. M-am uitat la obiectivele mele si acolo scrie "Save Valerie". Sunt intr-o camera in care mai exista o usa dar nu se deschide. Ma gandesc sa nu fie vre-un bug de la joc ori mi-a scapat ceva. Va rog cine poate sa ma ajute pls. Astept raspunsuri cat mai repede sa nu fiu navoit sa sterg jocul cu parere de rau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va rog frumos cine ma poate ajuta. Joc de ceva timp Far Cry 1. Un joc bestial as putea spune dar am o problema. Am ajuns la stage-ul in care trebuie sa o caut pe Valerie si sa o salvez. M-am chinuit sa o gasesc,am gasit-o dar de acolo nu mai stiu ce trebuie sa fac. Pur si simplu Valerie sta pe loc tintind cu arma spre perete si nu zice nimic. M-am uitat la obiectivele mele si acolo scrie "Save Valerie". Sunt intr-o camera in care mai exista o usa dar nu se deschide. Ma gandesc sa nu fie vre-un bug de la joc ori mi-a scapat ceva. Va rog cine poate sa ma ajute pls. Astept raspunsuri cat mai repede sa nu fiu navoit sa sterg jocul cu parere de rau.

e un joc misto rau far cry dar are o problema mare,bugurile.asa am patit si eu la unele misiuni si a trebui sa le iau de la inceput.mai fa odata misiunea si vezi daca merge.daca nu ia jocul de la inceput :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult pt sfat. am sa incerc sa iau misiunea de la inceput si am sa te anunt daca mi-a mers asa cum ai spus tu. multa bafta :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Far Cry este frumos realizat dar ca idee a dat cu bata in balta. Eu l-am terminat odata si nu m-as mai apuca de el... pur si simplu nu este rejucabil. Poate ca l-as instala doar sa joc in Multiplayer, dar servere canci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×