Sari la conținut
Forum Roportal
angeldeni

SPANIOLA?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cica sa faci o spaniola cu partenerul tau inseamna.....................................intre sani?

stie cineva?

e adevarat?

:o: spaniola?

ola... stiam de rotisor, de multe alte denumiri, insa spaniola... :imao: puii mei, o fi !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:o:

Adica.....sa inteleg ca frigaruia se pune intre .......se baga intre......hmmmm probabil asa se numeste,numa sa gasesti sanii a 5 kg bucata sa poti baga frigaruia acolo :imao:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o:

Adica.....sa inteleg ca frigaruia se pune intre .......se baga intre......hmmmm probabil asa se numeste,numa sa gasesti sanii a 5 kg bucata sa poti baga frigaruia acolo :imao:

:P 8)

 

e alta reteta : se ia una bucata puicutza :lol2: se prinde apoi intre doi cocosei voinici 8) apoi se invarte precum rotisorul :lol2:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de fapt e prietena mea...prietenul ei a rugat-o sa incerce o spaniola?ea nu stia ce inseamna asa ca i-a zis ca nu ii place...atunci el a zis ...de ce ca ai sani frumosi si ...............

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de fapt e prietena mea...prietenul ei a rugat-o sa incerce o spaniola?ea nu stia ce inseamna asa ca i-a zis ca nu ii place...atunci el a zis ...de ce ca ai sani frumosi si ...............

adeca... pe prietena ta a rugat-o prietenul ei care evident nu esti tu- prietenul ei , sa-i faca o spaniola ?

:o: :imao: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×