Sari la conținut
Forum Roportal
DARKANGEL

Filmele erotice

Postări Recomandate

filmele educative pot servi ca ....materie scolara(exemplu GB unde se predau astfel de ore de sexologie) pe cand cealalta categorie......amuzament!pentru unii pot servi drept inspiratie?hmmz?da? probabil....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place sa cred ca erotismul nu se reduce la simpla mecanica sexuala care in lipsa de altceva poate fi folosita ca material didactic cum sa-a pronuntat cineva mai sus.

In ce priveste filmele, cunosc pelicule cu incarcatura erotica exploziva fara ca partenerii sa fie nevoiti sa ne convinga,cu orgasme mimate, prin prezentarea "live" a unor scene mai mult sau mai putin explicite.( "cu" sau "fara penetratie" in limbajul initiatilor)

Asa cum exista si "facaturi" pline de scrasnete si inversunari paroxistice care te fac sa te intrebi daca nu cumva realizatorii lor nu sant altceva decat niste "voyeur"-isti obsedati.

Nu sant un pudibond,imi plac atat femeile frumoase,senzuale care inseamna mai mult decat mult mediatizatul termen de bombe sexy,Imi place sexul,dar nu-mi place excesul care duce inevitabil la lehamite.

In jocul dragostei sau cum spun etologii in cadrul ritualului de imperechere o importanta majora,daca nu determinanta,o are atmosfera,dispozitia,feeling-ul.In rest totul vine de la sine fara a fi nevoie de stimulente artificiale sau artificioase.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×