Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Super tare trupa...melodii foarte tari care pe mine personal m`au marcat.Pacat ca au imbatranit foarte mult si s`a cam dus stralucirea..dar in orice caz..ramane o trupa tare! inca ii ador:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie nu-mi place him :P e ceva in muzica lor ce-mi da un sentiment aiurea. recunosc ca prinde la gagici si poate fi folosit dar atat :lol2: . a trebuit sa suport odata o ora jumate de him live. merit o medalie :doh: chiar nu mi-a placut cum suna omul ala live. la unele melodii se vedea ca trage de el de nu mai are aer. dar asta e doar parerea mea. cine vrea sa-i asculte go ahead :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am evoluat pe muzica celor de la HIM si muream dupa

Ville Valo ca de, arata bine si de ,sunt si eu fata.Pot spune

acum cand ma uit in urma ca eram chiar obsedata de

HIM(Ville Valo) da acum dupa cativa ani(cand Ville Valo a

inceput sa cheleasca)imi sunt indiferenti.Poate ca am mai

crescut...Oricum am ramas cu o amintire placuta si recunosc

ca sunt ceea ce sunt Because of HIM

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ah, HIM....ce mult mi-am dorit sa ii vad la Sibiu.... :D ii iubesc, imi place muzica lor, versurile si ok, ok, recunosc si eu...imi place Ville...

nu am postere cu ei, nu stiu prea multe despre ei...stiu doar ca sunt finlandezi si ca se mai inspira di Poe...atat :yahoo:

am tate albumele lor. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ah, HIM....ce mult mi-am dorit sa ii vad la Sibiu.... :o: ii iubesc, imi place muzica lor, versurile si ok,

draga.. stai liniştită k nu ai pierdut nik.. şi eu ma aşteptam sa fie special.. să c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Keanna: Been there, done that. Eu nu-i stiam dinainte, asa ca i-am analizat nepartinitor. Instrumental bun, voce ok, dar vorba ta, chiar era ametit Ville si la unele melodii o trebuit sa traga tare de el ca sa scoata nivelul sonor corespunzator :yes:

 

@Dirtyangel: S-a dus demult clipa lor de glorie. Poate totusi, cine stie, mai ajung si prin studio baietii :yes:

 

@Solistry: Daca esti ceea ce esti datorita lor, inseamna ca ceva s-a implinit in tine datorita .... Si ca muzica lor are sens intr-adevar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am mai zis la un moment dat..daca chiar va plac FERITI-VA sa-i auziti vreodata live :yes:

merg la un necaz,dar e genul de trupa care ,daca vrea sa-si pastreze imaginea, nu ar trebui sa paraseasca studioul :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×