Sari la conținut
Forum Roportal
Iron Raven

KoRn

Postări Recomandate

Imi place Korn la nebunie! La instrumental sunt fffffff buni si vocea solistului e perfecta... Piesele mele preferate sunt "Falling away from me" si"Freak on a leash"...

Voi ce credeti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

korn e o trupa tare. tin minte ca eram in clasa a 8-a parca si am auzit freak on a leash. dupa aia a venit falling away from me si mi-am dat seama ca-mi pla oamenii astia :think: . trebuie sa ai o anume dispozitie sa asculti korn. eu i-am ascultat foarte mult cand eram suparat. printre favorite am trash, lets get this party started, a.d.i.d.a.s. good god, did my time, coming undone si twist :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
korn e o trupa tare. tin minte ca eram in clasa a 8-a parca si am auzit freak on a leash. dupa aia a venit falling away from me si mi-am dat seama ca-mi pla oamenii astia :yawn: . trebuie sa ai o anume dispozitie sa asculti korn. eu i-am ascultat foarte mult cand eram suparat. printre favorite am trash, lets get this party started, a.d.i.d.a.s. good god, did my time, coming undone si twist :think:

Avem gusturi foarte asemenatoare! :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Avem gusturi foarte asemenatoare! :roll:

Are cineva melodia KoRn- Twisted Transistor??????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu! Lasa o adresa de e-mail!

ti-o trimit pe personal

Editat de Iron Raven

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

KoRn- Coming Undone

melodia e de pe Unpligged, albumul nou de la KoRnsi e printre cele mai bune melodii de-ale lor, iar videoclipul... no comment :hi:

vizionare placuta!

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×