Sari la conținut
Forum Roportal
adi_alina

Cancer de stomac

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

credetima ca unchiul meu aste atnti alcool niciodata nu a consumat si a fost operat odata la galati unde ia facut o deviere de pilor si dupa 2 sapt la iasi ascum este inca la iasi internat dar trebuie sa inceapa chimioterapia

 

operatia la iasi a costat 70 de mil deci va dati seama k nu e vorba de bani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar ce produse ai folosit care au dat rezultat?

 

va rog din suflet sa imi dati niste sfaturi, unchiul meu a fost diagnosticat cu neoplasm de duoden si este si fff anemic si trebuie sa inceapa chimioterapia astept sfaturile voastre ce tratamente ati folosit...!

Vezi aici discutia:

http://www.roportal.ro/discutii/index.php?...mp;p=1059895195

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
credetima ca unchiul meu aste atnti alcool niciodata nu a consumat si a fost operat odata la galati unde ia facut o deviere de pilor si dupa 2 sapt la iasi ascum este inca la iasi internat dar trebuie sa inceapa chimioterapia

 

cancerul la stomac apare la sarantoci, adica la cei care nu au bani de mancare, care mananca apa cu paine si din cand in cand o ceapa, uneori si ceva parizer din buze de gaina

 

daca s-ar alimenta diversificat si rational, carne, legume, fructe, nu ar face gastrita, ulcer si cancer.

 

dar pentru ca sunt prostonaci si bulumaci, sunt si saraci, si prin urmare nu au bani de mancare, si majoritatea sunt si alcoolici si fumatori

 

d-zeu sa le dea un sfarsit grabnic si nedureros, ca morfina e scumpa, si sarantocii astia nu au nici asigurarea medicala la zi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cancerul la stomac apare la sarantoci, adica la cei care nu au bani de mancare, care mananca apa cu paine si din cand in cand o ceapa, uneori si ceva parizer din buze de gaina

 

daca s-ar alimenta diversificat si rational, carne, legume, fructe, nu ar face gastrita, ulcer si cancer.

 

dar pentru ca sunt prostonaci si bulumaci, sunt si saraci, si prin urmare nu au bani de mancare, si majoritatea sunt si alcoolici si fumatori

 

d-zeu sa le dea un sfarsit grabnic si nedureros, ca morfina e scumpa, si sarantocii astia nu au nici asigurarea medicala la zi

Super,esti cumva fiinta rationala?Mai informeaza-te in ceea ce priveste factorii care declanseaza cancerul si apoi da-ti cu parerea.Sincer, nu prea se potriveste moto-ul cu ceea ce postezi tu aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu este cazul sa ma iei peste picior eu doar am cerut sfaturi pers care conosc mai multe detalii despre aceasta boala si despre medicamentele care le au luat. Oricum iti multumesc !

 

chiar nu mi am dat cu parerea, doar intreb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ignora-l monica! Sunt oameni care se cred mai presus te toate si habar nu au ca sanatatea si bogatia sunt relative si le poti pierde cand te astepti mai putin.

Citeste LEACUL BOLILOR GRELE si vei gasi multe informatii.

Succes in cautarile tale!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu as zice sa incetati ACUM

Baghera,Cristinik ,astept sa va cereti scuze una, alteia.

Cleric, cauzele ulcerului sant mai numeroase. Mai documenteaza-te.

Si gandeste de doua ori inainte de a posta.

Asta am zis-o pentru toti si nu ma ma repet.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bagherra nu trebuie sa te enervezi cu oamenii care defapt nu stiu pe ce lume traiesc, ei doar vorbesc in lipsa de ocupatie. Eu am cerut doar niste sfaturi referitoare la aceasta boala si am rugat pers care cunosc detalii sa imi rasp nu am nevoie de rasp oamenilor aerieni

 

cine ma poate ajuta cu mai multe detalii despre aceasta boala si de anticancerlin si despre noni, dak cineva le a folosit si dak a avut vreun efect benefic si ce produse ar mai fi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×