Sari la conținut
Forum Roportal
adi_alina

Cancer de stomac

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca ai fi mai informata ai intelege ca cele trei terapii conventionale....nu dau rezultate ....ba din contra mai mult distrug......as putea sa iti fac o intreag descriere...dar te las pe tine sa ai multumirea descoperirii.....

iti dau insa indicii.......uita-te la nutritie......si la plante.....(din punct de vedere stiintific- ca tot te mindresti atit cu el- fi sceptica dar lasa o poarta ca sa poti sa descoperi)ca un mic sfat.....nu neaparat ce ai fost invatata e si valabil (sunt multe in joc pe care tu nu le iei in calcul dar le perpetuezi)

multa iubire in descoperire.....

 

 

End of story!! Discutam, nu "dam cu parul".Mesajele tale au mai multe puncte decat idei,fara suparare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
End of story!! Discutam, nu "dam cu parul".Mesajele tale au mai multe puncte decat idei,fara suparare.

 

 

lea,

ca sa discut trebuie sa ai si cu cine.....dar luind in vedere raspunsul tau se pare ca nu...

si solutia am dat-o......dar se pare ca nu stii sa cauti.....

multa iubire......

ramai fericita in starea ta....... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Recomand contactarea d-lui Dumitrescu Dumitru din Constanta.

Date de contact:

Tel fix: 004.0241.619932

Mobil: 004.0726.109068

Cateva cazuri solutionate sunt prezentate in site-ul www.dumitrescu.as.ro .

Ex:

Iftimie Ionel :

Nascut 11.05.1971 Bucuresti

Muncitor, Telefon: 0726/205204

Internat intre 18.02.2002-22.02.2002 Sp ELIAS Bucuresti secti chirurgie cu diagnostic Tumora Gastrica Ulcerata care la 10 luni a recidivat. I se recomanda o noua interventie chirurgicala. Renunta la aceasta apeland la tratamentul naturist. Dupa 3 luni de tratament naturist isi reface un control medical si in urma acestuia medicii il declara comlet vindecat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da,eu am folosit pentru sotul meu.Doar un tub.Asa ca nu pot sa-ti spun nimic...

N-am observat nimic deosebit...desi,am mers in paralel cu mai multe alte produse.De altfel,ma indoiesc ca cineva are curaj sa mearga pe un singur produs. :lazy: Iar cind mergi cu mai multe in paralel si obtii vreun rezultat pozitiv e cam greu apoi sa-ti dai seama caruia dintre produse se datoreaza. :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar ce produse ai folosit care au dat rezultat?

 

va rog din suflet sa imi dati niste sfaturi, unchiul meu a fost diagnosticat cu neoplasm de duoden si este si fff anemic si trebuie sa inceapa chimioterapia astept sfaturile voastre ce tratamente ati folosit...!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Usually, sarantocii alcolici fac cancer la stomac. Debuteaza cu stenoza pilorica (adica, ce inghit, nu intra in stomac, le vine inapoi in gura). Daca se opereaza la timp, scapa. Cunosc un asemenea caz. Bafta si bani de spaga sa aveti. Daca nu, stati cu perfuzia cu glucoza in vena pana crapati. Doctorii vor opera pe cei care au cotizat.

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×