Sari la conținut
Forum Roportal
albella

invitatie la dezvaluire si impartasire

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Adevarul e ca Ella m-a inspirat cu al ei "Eat pussy".

Nu stiu daca a mai fost sau nu...daca da, rog forumistii sa ma scuze si moderatorii sa ma mute sau sa ma inchida (numai topicul nu chiar pe mine :huh: )

 

Adevarul e ca Ella m-a inspirat cu al ei "Eat pussy". Nu comentez aici reactiile evitante ale barbatilor invitati acolo sa is dea cu parerea. Dar am si eu o curiozitate (nu facila, nu frivola, ghidata de interesul de cunoastere si intelegere :P )

Cum va simtiti atunci cand vi se face sex oral? Va place, nu va place, cereti, "suportati", acceptati,de dragul ei :P (desi, nu prea stiu femei care sa se fi apucat de asta fara sa li se fi cerut ).

 

Ce ganditi despre asta? Cum ati descrie aceasta experienta intr-un cuvant, doua, maxim trei?

Cum apare, ce o diferentiaza de celelalte variante?

 

Ce ganditi, simtiti daca...cereti si nu vi se da

 

Sorry, daca as sti cum, m-as muta singura...asta se intampla cand bantui prin "dragoste" cu gandul tot la...sex behavior

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

well...si eu sunt curioasa de ce prefera ei o "mangaiere" orala unui act obisnuit. Nu se simte la fel? Ma rodea si pe mine intrebarea asta...cred ca imi intreb deseara si prietenul :huh: ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Interessant post.

Imi iau inima in dinti si raspund: sexul oral pentru mine a fost este si va fi un rafinament!

1. Desi pare banal si usor de facut, cele mai multe femei sunt absolut mediocre la capitolul "facut sex oral". De acea raspunsul meu este urmatorul in 20% din cazuri ma simt super, in 60% este indiferent, iar in 20 % mi-as fi dorit ca ea sa nu se fi apucat NICIODATA, cu mine, de treaba asta!

2. Diferentierea fata de "celelalte variante": in mod normal, un sex oral este mult deasupra unui sex normal ca senzatii, deoarece: vaginul nu se poate stramta (spre deosebire de buze), nu poate exercita subpresiune aspura penisului (spre deosebire de gura). In schimb daca tipa nu este initiata in tehnica deep throat, sexul oral are dezavantajul ca nu este atat de profund ca si un sex normal.

3. Daca cer. Nu am cerut asta NICIODATA. In schimb, am sugerat-o. Daca tipa nu percuteaza, in timp imi acoper din alte surse aceasta nevoie. De regula, nu prea am ramas cu asemenea tipe. Trebuie insa mentionat ca au fost vreo doua execeptii, DAR ele au compensat acest lucru cu o anatomie de exceptie a ...vaginului!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
well...si eu sunt curioasa de ce prefera ei o "mangaiere" orala unui act obisnuit. Nu se simte la fel? Ma rodea si pe mine intrebarea asta...cred ca imi intreb deseara si prietenul :o: ...

 

Ai grija cum il intrebi...sa nu creada ca ai intentii ascunse :o:

 

 

iaca ma si mutara, multumesc :focus:

 

Multumesc si lui Her ca a fost extrem de deschis....poate se molipsesc si altii :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

her, la tine sexul e un sport..vorbesti de anatomie a vaginului, de tehnici de practicare a sexului oral...se vede ca nu ai vibrat niciodata....pacat, insa, ca dai sfaturi altora.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
her, la tine sexul e un sport..vorbesti de anatomie a vaginului, de tehnici de practicare a sexului oral...se vede ca nu ai vibrat niciodata....pacat, insa, ca dai sfaturi altora.

 

sexul e un sport!

 

tu vorbesti a face dragoste enigmatico :focus: :o: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
her, la tine sexul e un sport..vorbesti de anatomie a vaginului, de tehnici de practicare a sexului oral...se vede ca nu ai vibrat niciodata....pacat, insa, ca dai sfaturi altora.

Spre deosebire de femei, care asteapta sa li se reproseze ce nu merge (sau chiar mai rău: vor sa fie apreciate pentru ceea ce fac, indiferent cat de prost le iese,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Spre deosebire de femei, care asteapta sa li se reproseze ce nu merge (sau chiar mai rău: vor sa fie apreciate pentru ceea ce fac, indiferent cat de prost le iese,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×