Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Dacia L90 (X90)

Postări Recomandate

Corect, hai ca asta cu camioanele e super adevarata! Mi-a placut!

 

Si sa nu uitam, ce era la fel de intersant erau privirile celor care se uitau intrebator: Dacia? ce e aia?

 

Parca era un fel de OZN :dee

 

Sa speram ca acuma or mai auzit si ei de Dacia, cu lansarea de la PAris, in sensul bun al cuvantului. Ati auzit ca Renault planuieste si sa o exporte? Ei asta va fi o tematica buna de discutie multi ani de acum incolo (Nota: Macar de ar face din Dacia cam ce au facut cei de la VW din Scaoda, care totusi ....)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Corect, hai ca asta cu camioanele e super adevarata! Mi-a placut!  

Si sa nu uitam, ce era la fel de intersant erau privirile celor care se uitau intrebator: Dacia? ce e aia?  

Parca era un fel de OZN

Tin minte ce bucurosi eram cand mai vedeam o Dacie.

 

 

Sa speram ca acuma or mai auzit si ei de Dacia, cu lansarea de la PAris, in sensul bun al cuvantului. Ati auzit ca Renault planuieste si sa o exporte? Ei asta va fi o tematica buna de discutie multi ani de acum incolo (Nota: Macar de ar face din Dacia cam ce au facut cei de la VW din Scaoda, care totusi ....)

 

Asta ar fi intr-adevar o realizare importanta.

Scaoda ca marca incepe sa castige teren si asta datorita raportului calitate/pret care este foarte bun.

Probabil asta vor si cei de la Renault sa faca cu Dacia dar pentru asta va trebui ca clientii sa fie multumiti. Pretul este destul de bun.

Am inteles ca sa-au facut modernizari importante la uzinele Dacia deci cine stie ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate, dar din pacate, cam stim noi ce inseamna mana de lucru romaneasca!!!!!!! Nu ca nu am avea produse care au fost si sunt competitive, ci pentru ca exista in noi ceva "sa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mult sa fie. asai place la roman. apoi calitate......este vreme :dee

sper ca aceasta colaborare sa duca spre bine ca atunci numai de castigat vom avea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sal blacca cat problemele de care vb tu sau rezolvat am o solenta sa facut cu ea trei drumuri de germania fara nici o problema se mentine fff bine acum avem 30.000 pe bord si nu are nimica dacia a rezolvat si problema fosnitului la porbagaj la solenta nu mai suna :!: masinuta are deja 2 ani tata a ramas placut surprins

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×