Sari la conținut
Forum Roportal
Crusher

TUTORIAL: Cum sa uploadezi un site

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Folosesti SmartFTP ? sau daca nu ce program ?

 

Si ce ISP ai ?

Editat de Crusher

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incearca cu SmartFTP (link-ul e in primu post) si daca nu merge, e de la astral cred. E unul dintre cei mai prosti provideri. :flowers: no offence

Editat de Crusher

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa-mi zici daca ti-a mers cu SmartFTP :offtopic:

Mersi mult, acum nu am ce uploada, dar cand am nevoie si chiar nu reusesc , sigur iti dau un pm.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
better say here ca sa vada si alti care mai au aceeasi problema :D

Ti-am zis, singura problema care ar putea sa apara la mine e aia cu control connection closed. Si am zis de pm ca daca e ceva urgent iti trimit pe mail sursa . Ca doar nu o sa incepi tu sa modifici siteul, nu? :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cam de kkt hosturile din romania.....cateodata sunt prea simple cateodata prea complicate...upload-ul se face foarte greu si mai da si erori pe deasupra....ati facut bine ca ati dat exemplele alea mai sus....dar anuntati lumea si ce fel de servici ofera hosturile romanesti si nu numai (ma refer la alea free) cele platite sunt bune...pe mine unu sa fiu sincer ma cam dezamagit internetul asta...am siteuri si nu numai personale...dar ...neahhh, mam plicti de tot...singuru lucru mai de doamne-ajuta a ramas chatul...messenger...bye all

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

yepa, your right, they suck, really suck.

 

Sunt de kko, mai dau si erori, etc. Cel mai bine daca vreti sa va faceti un site personal care sa fie cunoscut si bun, cumparati-va un hosting personal !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×