Sari la conținut
Forum Roportal
denisza

A venit toamna, si iar nu am bani de haine noi! :(

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

draga denisza nu e nevoie sa disperi...tot ce ai nevoie este un sponsor sa-ti faca disparute grijile si sa-ti ia ce-ti pofteste inima...te astept cu un pm

 

Te iau eu ca n'am zugrav :o: da' vezi cum aduni alea 15 mesaje sa'ti pot trimite in pm o declaratie de izbire si adresa mea :idea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg de ce in Romania este obsesia aceasta de''a fi la moda''.Mii de oameni isi dau si ultimul banut din salariu (si ala mic) pe un tricou ''de firma''.Cand am fost in Roma, am ramas mirata de mosul in care se imbaraca oamenii.Chiar daca au multi bani, se imbaraca foarte casual (nu demodat) si cu bani putini (nu de la tarabe, dar nici Dolce&Gabanna).Rar mai vedeai cate o romanca cu tocuri de 10 cm,blugi stramti, cu o bustiera care avea pretentia de a se numi tricou si cu 5 tone de machiaj.

Editat de Milkinis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la moda inseamna in sa te imbraci in ce iti sta bine si nu sa iti cumperi haine nashpa doar pt a fi la moda

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
uffff, moda asta, bate-o vremea. La fiecare sezon se schimba trendul. trec prin magazin si ma uit. reusesc sa imi iau cate ceva dar niciodata nu pot spune ca am reusit sa fiu si eu in trend. imi doesc sa gasec un site cu combinatii vestimentare, create de designeri strong. stiti ce de?! cred ca voi putea combina ce am au in sifonier, si asa voi fi " la moda". mi s-a intamplet chestia asta de mai multe ori si cred ca mege! acum ma pun sa caut un site romanesc cu ce imi trebuie :P

 

va anunt cum gasesc ceva!

Voi ce zice-ti de asta? :good:

 

 

ce e cu atata moda..pana la urma fiecare poarta ce ii place si cu ce ii sta bine. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×