Sari la conținut
Forum Roportal
moon12

Dr. Grecu este un profesionist!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De curand am efectuat un implant mamar si o lipoaspiratie in zona abdominala. A fost mai usor decat ma asteptam. Cred ca foarte mult a contat calmul si rabdarea cu care doctorul Grecu mi-a explicat detaliat in ce consta interventia si ce se va intampla pas cu pas. Acum bustul si silueta mea sunt realmente de invidiat.Va multumesc! Nu stiu ce parere aveti, dar eu va asigur ca merita. Dupa implant sunt alta femeie si sunt fericita.Dr. Grecu este un profesionist ! Am ezitat mult timp sa imi fac un implant mamar. Dupa ce l-am cunoscut pe domnul dr. Grecu , explicatiile primite mi-au dat increderea necesara .Nu am stat internata decat 24 ore si pot sa va spun ca nu a fost greu. Ii multumesc domnului dr Grecu , m-a facut sa ma simt in siguranta. Vizitati va rog: http://www.drgrecu.ro/foto5_en.htm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De curand am efectuat un implant mamar si o lipoaspiratie in zona abdominala. A fost mai usor decat ma asteptam. Cred ca foarte mult a contat calmul si rabdarea cu care doctorul Grecu mi-a explicat detaliat in ce consta interventia si ce se va intampla pas cu pas. Acum bustul si silueta mea sunt realmente de invidiat.Va multumesc! Nu stiu ce parere aveti, dar eu va asigur ca merita. Dupa implant sunt alta femeie si sunt fericita.Dr. Grecu este un profesionist ! Am ezitat mult timp sa imi fac un implant mamar. Dupa ce l-am cunoscut pe domnul dr. Grecu , explicatiile primite mi-au dat increderea necesara .Nu am stat internata decat 24 ore si pot sa va spun ca nu a fost greu. Ii multumesc domnului dr Grecu , m-a facut sa ma simt in siguranta. Vizitati va rog: http://www.drgrecu.ro/foto5_en.htm

 

spune-mi cat te-a costat interventia la sani.

si eu as avea maaare nevoie de un lifting :yes: pt ca am nascut...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De curand am efectuat un implant mamar si o lipoaspiratie in zona abdominala. A fost mai usor decat ma asteptam. Cred ca foarte mult a contat calmul si rabdarea cu care doctorul Grecu mi-a explicat detaliat in ce consta interventia si ce se va intampla pas cu pas. Acum bustul si silueta mea sunt realmente de invidiat.Va multumesc! Nu stiu ce parere aveti, dar eu va asigur ca merita. Dupa implant sunt alta femeie si sunt fericita.Dr. Grecu este un profesionist ! Am ezitat mult timp sa imi fac un implant mamar. Dupa ce l-am cunoscut pe domnul dr. Grecu , explicatiile primite mi-au dat increderea necesara .Nu am stat internata decat 24 ore si pot sa va spun ca nu a fost greu. Ii multumesc domnului dr Grecu , m-a facut sa ma simt in siguranta. Vizitati va rog: http://www.drgrecu.ro/foto5_en.htm

 

Buna moon 12 sunt pink_flory si ma intereseaza foarte mult subiectul tau. Da-mi cateva detalii despre operatia ta despre pret, interventie. Eu sunt programata la dr. Grecu pe 12 feb. si vreau sa stiu cate ceva si despre el. Vorbeste-mi sincer te rog frumos. Astept raspuns. merci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×