Sari la conținut
Forum Roportal
Crusher

Mozilla Firefox 2.0

Postări Recomandate

Sa lansat Mozilla Firefox 2.0 Click aici pentru download.

 

Sistem de securitate mai bun si un look mai flash. Eu l-am luat, este frumos. Incercati-l cu incredere!

 

ps: toate datele de pe fostul mozilla firefox o sa se pastreze (parole.. bookmarks.. etc.)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca o sa unninstall Mozilla Firefox indiferent de versiune.

1. Cand il apuca (a se citi incarcare pagina) imi mananca pana la 100 Mb memorie Ram ceea ce a dezastru. :spiteful:

2. Eroare sistem: xpcom: event receiver si nimeni nu stie ce si cum!?! Adica se stie de eroare, dar nimeni nu stie de ce!!!! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cry: eu tot raman la mozilla firefox, mie nu-mi da erori si in plus este mult mai frumos ca design decat altele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca o sa unninstall Mozilla Firefox indiferent de versiune.

1. Cand il apuca (a se citi incarcare pagina) imi mananca pana la 100 Mb memorie Ram ceea ce a dezastru. :plane:

2. Eroare sistem: xpcom: event receiver si nimeni nu stie ce si cum!?! Adica se stie de eroare, dar nimeni nu stie de ce!!!! :tease:

:roll: Emisor...instaleaza-ti IE...ce ti-am spus eu? :shipwrecked: :lol2:

"Curaj gaina,ca te tai"ha'?

Si o posibila explicatie :

http://www.chip.ro/stiri/securitate/doua_n...saptamana/14902

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-a adaugat demult suportul pentru FasterFox :) - ergo, am facut si eu upgrade, long long time ago.

Bagherra, nu stiu daca i-as recomanda cuiva sa foloseasca IE in combinatie cu o conexiune dial-up, e crima :spiteful:. In fine .. Ce-mi place mai mult la el este integrarea butonului de inchidere direct pe taburi, chestie care in versiunile 1.x trebuia adaugata cu un plugin. Detaliu mic dar esential :cry:. In alta ordine de idei, memorie tot papa, in special cand deschid mai multe taburi, si recent am descoperit cu stupoare ca exista pop-ups mai tenace care trec de filtrul lui. Dar raman la Firefox, inca este cel mai bun browser din cate am vazut :(

 

By the way, a aparut versiunea 2.0.0.2, care elimina posibilitatea de phishing semnalata in articolul Chip.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o intrebare, cum pot sa exportez fiserul cu parolele salvate ? Sau unde-l gasesc ? Ca l-am cautat dar nu cred ca foarte bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o intrebare, cum pot sa exportez fiserul cu parolele salvate ? Sau unde-l gasesc ? Ca l-am cautat dar nu cred ca foarte bine.

 

 

Tools / Unelte - Optiuni - Confidentialitate - Parole - Arata parolele salvate - Afiseaza parole.

 

Cum poti salva nu vad nici o optiune, dar poti face Print Screen.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da .. stiam unde le gasesc, dar mi se parea cam 'medieval' sa fac print screen.

 

Multumesc Argv. Nu mi-a trecut prin cap sa caut un plugin. :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×