Sari la conținut
Forum Roportal
goddesss

Ma iubeste cel mai mult sau doar ma iubeste?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E oare important sa stii daca esti cea mai mare iubire din viata partenerului/ei tau/tale? Sau e doar foarte important sa stii ca te iubeste si atat? Cu toate ca se spune ca in viata iubesti cu adevarat o singura data? Si atunci ce faci?...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se spune ca in viata iubesti cu adevarat o singura data? Si atunci ce faci?...

 

cate nu se spun in viata...IMPORTANT E SA CREZI CE TI SE POTRIVESTE , ASTA FACI, ALEGI! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daaaaaaaaaaaaa

 

fusei si eu si inca mai sunt putin geloasa pe fosta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daaaaaaaaaaaaa

 

fusei si eu si inca mai sunt putin geloasa pe fosta...

 

treaba e ca vreau sa scap de faza asta si nu stiu cum...eu il iubesc cel mai mult dintre fostii mei si as vrea sa fie si in cazul lui la fel...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E oare important sa stii daca esti cea mai mare iubire din viata partenerului/ei tau/tale? Sau e doar foarte important sa stii ca te iubeste si atat?

 

Daca te apuci sa te gandesti la cat te iubeste partenerul/partenera... deja e relatia compromisa...

Asa incepe declinul.... "Mie ce-mi iese?"...

 

Gandeste-te mai bine la ce simti tu, la cat de importanta este persoana respectiva pentru tine, la cat de mult poti iubi tu!

 

Iubirea ori e daruire ori nu e nimic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca te apuci sa te gandesti la cat te iubeste partenerul/partenera... deja e relatia compromisa...

Asa incepe declinul.... "Mie ce-mi iese?"...

 

Gandeste-te mai bine la ce simti tu, la cat de importanta este persoana respectiva pentru tine, la cat de mult poti iubi tu!

 

Iubirea ori e daruire ori nu e nimic!

Da, ai dreptate aici...m-am gandit si eu de multe ori la lucrul asta, sa stii, numai ca sunt atat de geloasa...incat cateodata nu ma pot abtine...stiu ca nu este bine, dar trebuie sa ma educ.

Tu, fiind barbat poti sa imi spui cam ce ganditi voi...daca vrei...:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai motive sa fii geloasa?in afara de faptul ca fostele existau candva in viata lui?

nu, nu am motive sa fiu geloasa in afara de existenta in trecut a fostelor, de ce sa zic...as fi nedreapta sa spun asa ceva...se comporta super...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×