Sari la conținut
Forum Roportal
just be

cum ati reactiona

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

as vrea si eu sa stiu voi fetele cum ati reactiona la faptul ca prietenul vostru accepta sa mearga la aniversarea unui prieten de al vostru fara voi?

cum adica 'accepta'? depinde foarte mult de conditii ... dar nu cred ca ar fi o mare problema :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Accepta = a fost chemat numai el, fara tine?

2. Te-a chemat si nu vrei sa te duci?

3. Nici nu te-a invitat macar si s-a dus de capul lui?

tre sa imi raspunzi la astea ca sa iti dau raspunsul. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

l-as lasa sa mearga si pe la 12.00 1.00 as apare si eu pe-acolo ... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vrea si eu sa stiu voi fetele cum ati reactiona la faptul ca prietenul vostru accepta sa mearga la aniversarea unui prieten de al vostru fara voi?

 

eu in general nu am nimic impotriva, dar "ei" au ceva impotriva, pt ca eu nu am nimic impotriva :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

problema ca cel ce isi serbeaza ziua nu ma suporta din cauza ca nu poate accepta ca eu si prietenul meu stam prea mult impreuna....si la ziua lui a chemat toate persoanele din anturaj iar prietenului meu ia spus sa vina fara mine din cauza ca il vrea numai pt el...iar el a acceptat....iar eu iam spus ca sa il fac totsi gelos ca ma duc in discoteca cu baieti si fete adica o gasca pe care el nu cunoaste si a acceptat, el care nu era de acord sa merg decat cu el asta inainte sa stiu ca se duce la aniversare si sunt invitatii si fete si baietii...intial am crezut ca vin numai baieti am fost de acord si apoi am aflat ca vin si alte fete cu prietenii lor...va dati seama ca mam simtit destul de aiurea faptul ca a acceptat...eu pt relatia noastra am lasta f mult de la mine si tin la el da totsii....este o firea foarte inf;luentabila...se lasa usor de influentata iar eu lam atentionat de atatea ori ca tre sa invete sa isi spuna parerea sa nu taca ...tre sa invete sa spuna si da si nu....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu in general nu am nimic impotriva, dar "ei" au ceva impotriva, pt ca eu nu am nimic impotriva :cry:

Tu nu ai nimic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×