Sari la conținut
Forum Roportal
acidcromaticle

Piramidele din Egipt

Postări Recomandate

aha .. fain mod de comunicare.... nu imi explici si mie cum se face?:yes:

Piramidele astea sunt niste "multifunctionale". Ele acumuleaza energie pe care utilizatorul o focalizeaza pentru scopul dorit. Ti-am spus ca o sa intreb la urmatoarea intalnire, care nu stiu cand va fi! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma refeream la mine.

Dar am un prieten extraterestru si o sa-l intreb cand mai vine pe aici. Nu are internet, asta e. Ei comunica prin piramide!!!

si tu prin ce ? :yes:

 

Piramidele astea sunt niste "multifunctionale". Ele acumuleaza energie pe care utilizatorul o focalizeaza pentru scopul dorit. Ti-am spus ca o sa intreb la urmatoarea intalnire, care nu stiu cand va fi! :cheer:

mzai interesant imi pare faptul ca puiramidele le regasim cam pe toate continentele, acolo unde au existat ceva civilizatii : america de sud, asia, europa, africa ... .

in mod cert nimic nu este intamplator, astfel ca acei stramosi ai nostri nu le-au ridicat de dragul de a construi, ci cu un scop foarte, foarte precis .

care este acel scop?... mister. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ieuropa exista pe planeta Umburumbu noi suntem pe Pamant se numeste Europa

da ... si piramida o detin cei din tribul "baluba" :focus:

 

unde in Ieuropa exista piramide???

in Franta, chiar daca dimensiunile nu sunt atat de impresionante, ele au cam aceiasi vechime .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Piramidele astea sunt niste "multifunctionale". Ele acumuleaza energie pe care utilizatorul o focalizeaza pentru scopul dorit. Ti-am spus ca o sa intreb la urmatoarea intalnire, care nu stiu cand va fi! :crazy:

 

ms de informatie...sa nu uiti sa intrebi...si anunta-ma si pe mine cum sta treaba :focus: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in Franta piramide ? unde anume ?

sau sunt aduse din Egipt?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×