Sari la conținut
Forum Roportal
scorpionhunter

Probleme poze

Postări Recomandate

A fost lansat situl de fotografie orientat catre turism - Photomapia. Designul atragator si accesibil permite adaugarea unui numar nelimitat de poze si coordonate geografice corespunzatoare.

Pe Harta Lumii puteti calatori virtual in locatiile fotografiate de utilizatori. Toate serviciile puse la dispozitie de Photomapia sunt gratuite.

Pentru posesorii de pagini personale este pusa la dispozitie o unealta Flash (incepand de maine) ce permite integrarea albumelor de pe Photomapia in designul personal.

 

sa inteleg ca fiecare dintre noi trebuie sa trimita fotografii din lumea larga?

tot incerc sa postez o fotografie pe unul din subiectele de conversat si nu reusesc. Ai probleme cu site-ul?

Lamureste-ma. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa inteleg ca fiecare dintre noi trebuie sa trimita fotografii din lumea larga?

tot incerc sa postez o fotografie pe unul din subiectele de conversat si nu reusesc. Ai probleme cu site-ul?

Lamureste-ma. :stars:

 

nu inteleg ... pe ce subiecte de conversat ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu inteleg ... pe ce subiecte de conversat ?

 

 

PAI PE PARANORMAL, ASTROLOGIE AM INCERCAT SI INCERC IN CONTINUARE SA POSTEZ O POZA PE DOVADA DINTRE DOUA DIMENSIUNI SI SURPRIZA DE CATE ORI INCERC SA POSTEZ POZA ORI IMI INTRA PE O PAGINA COMPLET ALBA ORI MA ARUNCA IN HOMME FORUM RAPORTAL.cRED CA AM INCERCAT IERI SI ASTAZI DE CEL PUTIN ZECE ORI. CE SE INTAMPLA? LAMURESTE-MA ESTE SITE-UL TAU DE VINA SAU FOTOGRAFIA CE VREAU S-O POSTEZ ARE INCARCATURI NEGATVE. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate fotografia este foarte mare. Atunci este posibil sa dea erori.

Redimensionati-o si incercati din nou.

 

Fotografia a mai fost postata de trei ori la aceiasi dimensiune si a fost acceptata insa asta prelucrata nu vrea sa intre. Am incercat din nou sa bag una din cele trei fotografii ce mai fusesera postate insa nici pe acelea nu le-a luat.Este ceva in neregula cu site-ul. Verifica te rog.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×