Sari la conținut
Forum Roportal
amb

ignore messenger

Postări Recomandate

Cand acea persoana nu-ti mai raspunde. :spiteful:

Si cred ca, nu mai stiu sigur, e tot timpu offline pentru tine. <aia poate sa fie si stealth settings.>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai cum.

Chiar daca iti da ignore, asta nu afecteaza statutul lui [online/offline] (decat daca da de la Stealth Settings sa nu il mai poti vedea online)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ai cum.

Chiar daca iti da ignore, asta nu afecteaza statutul lui [online/offline] (decat daca da de la Stealth Settings sa nu il mai poti vedea online)

 

Dar...dak iti da de la Stealth Settings appear permanently offline to...X atunci eu nu mai vad persoana knd e online dar cu buddyspy tot o vad...corect? ea mai primeste mesajele mele dak ii scriu IM? Am o problema de genu asta....si cum sunt sigur ca m-a sters din lista (eu o mai am...imi apare tot timpul offline dar cu buddyspy o vad conectata), ce inseamna asta? pls help... :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca m-ai intrebat, m-am bagat si eu.. In fine, era doar o sugestie, de aia ne pune cineva pe stealth ca nu mai vrea sa auda de noi :) M-am gandit ca poate nu stii...

Acum revenind la "intrebarea tehnica" daca te-a pus pe ignore (ceea ce e diferit de stealth), nu-ti vede mesajele..

Editat de Argv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai daca m-ai intrebat, m-am bagat si eu.. In fine, era doar o sugestie, de aia ne pune cineva pe stealth ca nu mai vrea sa auda de noi :) M-am gandit ca poate nu stii...

Acum revenind la "intrebarea tehnica" daca te-a pus pe ignore (ceea ce e diferit de stealth), nu-ti vede mesajele..

 

 

si ca o continuare ...cu programul de depistare ...spy ...il vezi offline ...deci ...nu esti inca la ignore ,da ....daca insisti vei ajunge acolo ...

P.S ...pentru ...marguet

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si ca o continuare ...cu programul de depistare ...spy ...il vezi offline ...deci ...nu esti inca la ignore ,da ....daca insisti vei ajunge acolo ...

P.S ...pentru ...marguet

 

Mersi pt lamuriri :) :) ce se intampla dak m-a sters din lista? cum imi dau seama(repet, eu nu o mai vad online decat prin scanare cu buddyspy) sau dak o vad cu buddyspy inseamna cumva k nu m-a sters:-??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mersi pt lamuriri :) :) ce se intampla dak m-a sters din lista? cum imi dau seama(repet, eu nu o mai vad online decat prin scanare cu buddyspy) sau dak o vad cu buddyspy inseamna cumva k nu m-a sters:-??

 

 

imi pare rau pentru tine ,insa se pare ca .....fiind la ignore tu o poti vedea cu buddyspy ,insa nu poti comunica cu ea ....pana nu te scoate de acolo ....mai bine vorbesti cu ea si-i afli motivele ...poate reusesti sa iesi de acolo ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×