Sari la conținut
Forum Roportal
crs_tzep

BITDEFENDER 8 si ce ce antivirus folositi

Postări Recomandate

Ei acuma ai. Si nu merge ! :ok:)

 

Orvo...unde ai dat mamica qote cind ai dat raspunsul asta... ca ma tot benoclez :beee: in urma si nu vad.... :)

Editat de bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Orvo...unde ai dat mamica qote cind ai dat raspunsul asta... ca ma tot benoclez :lol2: in urma si nu vad.... :taunt:

 

Incearca sa copii de pe:''http://www.filehippo.com'' ce gasesti(este free)si pe urma sa ma injuri!(ma gasesti tu!)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Orvo...unde ai dat mamica qote cind ai dat raspunsul asta... ca ma tot benoclez :good: in urma si nu vad.... :lol2:

Ontopic please!

Aici e vorba despre antivirale, nu despre punerea mesajului in citat. Pentru problema aia mergi la Feedback.

 

Incearca sa copii de pe:''http://www.filehippo.com'' ce gasesti(este free)si pe urma sa ma injuri!(ma gasesti tu!)

:taunt:

Recomand descarcarea softurilor de pe siteurile producatorilor.

 

Stima, Dan Gabriel :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

EmmaD,cu tot respectul pe care ti-l datorez,nu cred ca am gresit mult cand am indicat acel link,il foloseste toata familia mea si nu am avut nici un fel de preoblema de un an!

Este corect sa descarci softul de pe siteurile producatorilor,eu am vrut sa ajut userii,aici gasesc mai repede mai multe!

Cu stima,Dan-Gabriel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...nu cred ca am gresit mult cand am indicat acel link,il foloseste toata familia mea si nu am avut nici un fel de preoblema de un an!

Este corect sa descarci softul de pe siteurile producatorilor,eu am vrut sa ajut userii,aici gasesc mai repede mai multe!

 

N-ai gresit cu nimic si m-am indoit niciodata de bunele tale intentii Dan-Gabriel :flowers:

Nu a fost decat o recomandare, nicidecum apostrofare. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io am 2 ! :lol2: sac !

nod 32 si avast 4.7 proff. - asta ultimul e chiar grozav ... il gasiti pe warez.dll

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
io am 2 ! :good: sac !

nod 32 si avast 4.7 proff. - asta ultimul e chiar grozav ... il gasiti pe warez.dll

Doua?????? Si nu s-au luat inca la bataie??? :P

 

Raul, foloseste doar unul! Doua antivirale in comp. nu fac altceva decat sa se "certe" pentru suprematie si sfarsesc prin a nu-si mai face datoria. Mai adaug si faptul ca-ti incatinesc sistemul.

 

Avast 4.7 se poate downloada direct de pe site-ul producatorului, e mult mai sigur ca nu e infestat... restul... de pe warez :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×