Sari la conținut
Forum Roportal
_cata

SMS-uri GRATUITE !

Postări Recomandate

In cazul in care cunoasteti adrese web ce (mai) ofera trimiterea de SMS-uri gratuite spre retelele din Romania sau strainatate, postati lincaul aici , cu siguranta acesta va fi de folos multor utilizatori .

 

IMPORTANT : Postati site-uri ce ofera CU ADEVARAT sms-uri gratuite. Nu postati lincauri cu referinte, lincauri spre site-uri ce ofera sms doar pe baza de credite platite si alte asemenea. Aceste mesaje vor fi sterse. De asemenea as ramane recunoscator daca nu ati posta urmatoarele lincauri ce sunt deja cunoscute :

 

myx.net - acum functioneaza doar contra cost;

smszone.com - nu ofera sms gratuit decat pe baza de credite castigate de pe urma altor inscrieri;

sms.ac - nu e valabil momentan in Romania

vazu.com - disponibil numai pentru SUA si Canada;

 

Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna!!!!!! am gasit eu un site cu sms-uri gratuite dar are numai 120 de caractere si nu apare nr. tau de tel in momentul cand il trimit.dar pana la urma este important ca este gratuit.site-ul este: http://www.phg.ro/ringtones/index2.php

Sper sa-ti fie de ajutor dak esti multumit raspunde-mi aici.

Editat de Catalin_Pop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat sa trimit dar nu a functionat (cel putin la mine) . Exista niste pasi de urmat pt ca metoda sa functioneze? Am observat ca pagina e in germana si nu prea le am cu limba asta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna!!!!!! am gasit eu un site cu sms-uri gratuite dar are numai 120 de caractere si nu apare nr. tau de tel in momentul cand il trimit.dar pana la urma este important ca este gratuit.site-ul este: http://www.phg.ro/ringtones/index2.php

Sper sa-ti fie de ajutor dak esti multumit raspunde-mi aici.

Pagina chiar functioneaza :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
merge :tease: dar trebuie pus neaparat cu prefixul tzarii :P (ambele numere)

da cate poti trimite pe zi ? si nu costa nimica ?

Editat de titas

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×