Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Un nou design

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu a trecut mult timp de cand am schimbat design-ul si ne-am hotarat sa facem noi modificari.

Am pastrat functionalitatea si am adaugat cateva poze care sa mai invioreze atmosfera.

Ce parere aveti?

In scurt timp vom schimba si forumul si pagina de anunturi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa... sa vdeme ce avem de comentat... :) (doar constructiv!)

- fonturile sunt PREA mici... deci, mie mi-a fost chiar greu sa citesc! e important!

- input-ul de cautare... fa ceva cu el: punei-i border negru, baccaground alb... sa fie impresie de 2d, nu de 3d (uita-te la inputul de cautare de pe publionline); la fel si butoanele radio

- ar trebui sa te gandesti la partea cu reclama la brol... nu se prea potrivesc stirile, anunturile, forumul cu chirurgia estetica

- la partea stanga, deasupra de primul titlu (de ex: Directopr web in pagina principala), apare o spatiere... poate ar fi mai bine sa o scoti... (cim e in partea de jos)

- poza de la "Descopera roportal"... tipa nu e prea reusita :dee

- inca o data: fonturi sunt prea mici!

- in rest, designul e chiar reusit!

 

bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fonturile sunt PREA mici... deci, mie mi-a fost chiar greu sa citesc! e important!

Stiu cu fonturile e o problema. La rezolutii mari nu prea se vede scrisul. O sa ma gandesc la o solutie.

ar trebui sa te gandesti la partea cu reclama la brol... nu se prea potrivesc stirile, anunturile, forumul cu chirurgia estetica
Am rezolvat cu reclama.
la partea stanga, deasupra de primul titlu (de ex: Directopr web in pagina principala), apare o spatiere... poate ar fi mai bine sa o scoti... (cim e in partea de jos)

Nu arata foarte bine fara spatiere (cel putin asa mi se pare).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

::): ::): ::): ... mai baieti ...(roportal & bogdan) ::): ::): ::):

mie unul imi place cum arata acum acest portal. va urez succes in continuare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am mai fost de ceva timp pe aici si trebuie sa recunosc ca am fost uimit de ceea ce am vazut. FELICITARI. Designul de acum este perfect dupa parerea mea. Acum chiar arata ca un site care sa-mi placfa :dee

 

Mult succes in continuare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e mult mai super asa...imaginile insufletesc atmosfera daca pot spune asa...si totul pare mult mai organizat!!!cand ai timp de toate astea,Roportal???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu el le face... plateste un indian cu bani putini si ala se chinuie toata ziua in monitor. A, scuze, Bogdan! nu te-am recunoscut :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e mult mai super asa...imaginile insufletesc atmosfera daca pot spune asa...si totul pare mult mai organizat!!!cand ai timp de toate astea,Roportal???

 

Pai nu prea am timp de tot ce vreau sa fac.

 

la i g i u sa: m-ai confundat din cauza bronzului?.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa pui in aplicare toate proiectele alea.

O sa se dezvolte mult Roportal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×