Sari la conținut
Forum Roportal
oliver

cel mai nebun dintre paminteni

Postări Recomandate

Ma gindeam ca macar odata tot o sa apuc sa lovesc un politist. Eu n-am lovit niciodata pe nimeni in viata nici macar o palma. Sint lipsit de agresivitate si de aia nu pot trai intre oameni de asta nu-mi pot face un loc si eu pe lumea asta. Trebuie sa scap odata de handicapul asta , trebuie sa lovesc si eu odata pe cineva sa fiu si eu macar oleaca rau.

A venit imediat un politist , dar era femeie-politist !!!! :tongue:))

 

Dar asa de politicosi si blinzi vorbeau cu mine incit nu aveam nici un motiv sa ma lupt cu ei , doar nu era sa ma reped eu la ei ca un nebun si sa-i pocnesc fara nici un motiv , eu doar in legitima aparare aveam voie sa-i lovesc. Asa ca am discutat si eu politicos cu ei si le-am explicat ca am taiat aceasta creanga deoarece intentionez sa fac Greva Foamei in spitalul de psihiatrie pentru Legea Dreptului la Existenta. Am scis asta in cartea mea cu doi ani in urma am jurat ca voi face asta si acuma trebuie sa-mi implinesc juramintul. Vazindu-ma imbracat cu patura colorata n-au stat nici o clipa pe ginduri si m-au invitat sa-i urmez la spitalul de psihiatrie. Eu am refuzat explicindu-le ca mai intii este scris in cartea mea ca trebuie sa ma lupt cu dinsii macar sa lovesc cu cartea un politist. Ei au spus ca de ce sa existe o lupta cind ne putem intelege ca oamenii ? Atunci eu le-am cerut sa-mi dea voie sa lovesc un politist cu cartea macar asa simbolic , de forma , ca sa imi tin eu juramintul in fata lui Dumnezeu.

 

:crazy: of of oliver.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×