Sari la conținut
Forum Roportal
Gafu

VICTORIE !!!

Postări Recomandate

150.000 de voturi sunt destul de multe pentru a-la face pe Nastase presedinte, asta daca sondajele la iesirea de la urna nu sa-au inselat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai bine e sa asteptam rezultatul final al alegerilor, fara sa facem astfel de afirmatii... votul sa-a incheiat de aproape 3 ore, timp insuficinet pentru a face astfel de afirmatii... consider ca Basescu sa-a precipitat cand sa-a declarat invingator... iar faza cu "majoritatea tinerilor la-au votat pe Basescu" mi se pare amuzanta.... sunt multi care habar n-aveau pe cine sa voteze si au pus stampila la intamplare... de asemenea, cunosc destui tineri care la-au votat pe Nastase...

Cel mai bine e sa asteptam... oricum, de pe acum se anunta un scor extrem de strans... :) :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum spui si tu Monique, prima bila neagra a lui Basescu i se da dupa ce sa-a declarat castigator (abia acum vad ca revine la normal :) ), dar pe mine m-a suparat altceva................faptul ca nici macar nu a asteptat sa fie declarat invingator si a inceput cu expresii tip BASE' (ma refer la "Adriane nici nu stii, ce om mic ai inceput sa fii" sau cam asa ceva). Pentru asta are o super bila NEAGRA, mai neagra ca pisicuta noastra ::): ::): ::): ::): ::(: (sper sa nu te superi pisicuto :winca: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni nu sariti de fund prea tare! Am fost precaut si n-am pus titul "victoria lui Nastase" sau "victoria PSD". Am pus VICTORIE. Fiecare zice ce crede, pe mine personal nu m-au convins sondajele si astept numaratoarea finala, dar sunt aproape sigura ca va castiga Nastase. Fiecare scrieti ce vreti, ca doar nu va cenzurez eu. ::): ::): ::):

Mai bine autocenzurati-va !!! ::): ::): ::(: ::(: ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce aiurea mi sa-a parut sa-i vad pe oameni adunati dinou in Piata Universitatii...mi-au adus aminte de cei ce urinau pe teatrul national si se bateau cu lumea prin 91...

 

HAI DINAMO!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai grabiti , oameni buni, cu astfel de afirmatii pro nastase sau basescu... subiectul trebuie discutat dupa ce se vor da niste sondaje cat de cat clare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×