Sari la conținut
Forum Roportal
vesperala

despre Vesperală

Postări Recomandate

din punctul meu de vedere sunt exact cum spun, chiar dacă nu spun ce sunt. asta este ceea ce eu numesc sinceritate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
neeeeee...a spus ca bate steaua realul cu 4-0! femeile sunt mai realiste...

e barbat 100%.bag mana in foc ca e chiar unul adevarat! :flowers:

Pariu ..Dune..ca nu e..? :spiteful:

V..lumea vrea sa te hotaresti ce anume te declari..nu ce anume esti.

Pentru ca esti doar ..un nume ..atit nimic mai mult.

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
suporter Steaua

sau suporterita..? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Orice ai fi insa, ai foarte mult timp la dispozitie pt a-ti ingramadi prostii in suflet si a-ti imagina tristeti acolo unde nu-s.

Nimeni nu e interesat de caracterele sexuale pe care le ai, stai linistiT, FATO!

Ai oricum un har, esti simpatiC. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scrisoare deschisa

 

Draga Vespe,

 

Te rog sa nu-ti declini identitatea. Si iata de ce. Unii mi-au spus ca am alergat prea mult dupa tine pe forum si daca te declari barbat reputatia mea va avea de suferit. Despre altii am spus eu ca au lergat dupa tine pe forum si daca te declari femeie reputatia lor va avea de suferit (as putea sa m aingrijesc eu de asta...). Asa ca pentru pacea forumului ramai ce esti: vesperal/a. Eu cred ca deja te-ai obisnuti si te simti bine. in fond nu avem in noi femininul si masculinul ingemanate? Doar in unele cazuri, rare de altfel trebuie sa fim putin atenti sa nu incurcam totusi lucrurile, ca fiecare sa aiba locul sau, acolo unde trebuie...

Eu voi tine cu tine tot timpul si indiferent ce facis a stii ca nu ma dezamagesti niciodata pentru ca nua m asteptari rpe amari.

Te iubesc Vespe...

Cu drag,

Qusay

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×