Sari la conținut
Forum Roportal
Dani Quinn

Craciunul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ok..rolul temei este ca fiecare sa-si exprime parerea despre Craciun, despre ce ii place sa faca in vacanta de iarna, si mai ales...ce preferi: sa dai sau sa primesti cadouri? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place sa impodobesc bradutul si sa mananc cozonaci...

Cat despre cadouri...imi place sa ofer ceva simbolic de Craciun,mosi de ciocolata sau bomboane....iar sa primesc....inele de logodna :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici anul acesta nu o sa fiu acasa de Craciun :good: . Este perioada mea preferata si imi place forfota si agitatia copiilor ;) As vrea ca anul acesta sa fac ceva special :o: . Inca nu am nimic in plan dar ma mai gandesc. mereu am avut brad, cadouri, surprize pentru cei dragi. Anul trecut am primit cele mai multe cadouri. Asa este .... cand esti in miscare lucrurile frumoase se pierd pe drum :P anul acesta imi doresc doar sa nu fiu singura :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ok..rolul temei este ca fiecare sa-si exprime parerea despre Craciun, despre ce ii place sa faca in vacanta de iarna, si mai ales...ce preferi: sa dai sau sa primesti cadouri? :o:

 

sa merg sa cumpar bradul, sa-l pregatesc pentru impodobit (nu sa-l impodobesc), sa mergem, impreuna, la cumparaturile dinaintea craciunului, sa stam, impreuna, acasa la masa de craciun, sa primesc musafiri, sa chefuiesc si odihnesc (pe indelete)... :good: (si mai am...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi place sa impodobesc bradul in seara de ajun cand toata casa e curata si miroase a cozonaci si sarmale.... si sa dau cadouri, sa vad bucuria in ochii celor dragi :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×