Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Frumusel dar sa mai adaugi jocuri pe parcurs ca sa mentii traficul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Astept parerile voastre despre acest site de jocuri online.Pe www.goompers.ro gasiti unul din cele mai iubite jocuri de carti WHIST.Pe langa whist mai aveti si septica,sah,table etc.Vreau parerie voastre despre el.Merci.

[snapbacca]618[/snapbacca]

Salut. Stie cineva ce sa-a intamplat cu acest site?De ce nu mai merge?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

PAi am cont de mult timp acolo joc wist imi place foarte mult mai recomand si doizece.ro ....tot cu jocuri

 

Si vreau sa urez :bine ai venit lu' tic

Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
PAi am cont de mult timp acolo joc wist imi place foarte mult mai recomand si doizece.ro ....tot cu jocuri

 

Si vreau sa urez :bine ai venit lu' tic

[snapbacca]41634[/snapbacca]

Si eu joc de aproape 2 ani pe goompers(tot whist) si ....adevarul e ca imi cam lipseste.Nu stiu din ce motive nu mai pot sa intru pe site.Stii ceva referitor la asta?

Mersic ptr urare.Apropo cu ce id intri acolo,poate ne stim si ...mai mult ca sigur am jucat impreuna whist :evil: Id-ul meu acolo e willy33,iti spune ceva? :pee

Editat de Tic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am problme in ultimul timp de aceea am recomandat www.doizece.roe idem la stil

id-ul meu e standard pe 90% din pag pe care intru crs_tep am mai avut unul da la-am schimbat de curand (cand il introduceam dadea eroare)

Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Astept parerile voastre despre acest site de jocuri online.Pe www.goompers.ro gasiti unul din cele mai iubite jocuri de carti WHIST.Pe langa whist mai aveti si Sheptica,sah,table etc.Vreau parerie voastre despre el.Merci.

as vrea sa intru si eu pe acest sait si nu reusesc,ma puteti indruma?specific ca mi-am creat un cont mai demult,adica pe la inceputul anului 2005.id-ul meu este nely1.astept rspuns la adresa de mail:ioanagodeanu@yahoo.com:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se pare ca au intarziat cu modificarile dar asta probabil fiinca vor sa faca un design mai bun decat cel doizece. Dupa cum ai scris si tu pe site concurenta e binevenita fiinca te stimuleaza.

dar totusi cand poate fi accesat?????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×