Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pagina este interesanta. Din punct de vedere al design-ului site-ului in general ati mai putea sa-la inbunatatiti. Pe pagina principala ati putea asocia o imagine fiecarui joc.

 

Jocurile in schimb sunt reusite si bine realizate.

 

Ar trebui sa puneti un linca catre index pe fiecare pagina. La un moment dat am vrut sa ma introrc si nu am gasit nici un linca. Am sters din url dar mi-a dat page not found pentru ca dupa autentificare paginile devin https...

 

Nu am gasit de unde pot cumpara cartele pentru incarcarea contului si nici daca voi putea sa fac conversia inversa din goompers in lei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa mai adaug si eu ceva la ceea ce a spus roportal,

prima pagina este cam "goala" si ar fi bine sa dai mai multa atentie fonturilor. Literele par cam mari dupa parerea mea si strica imaginea de ansamblu amintind site-uri mai vechi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prima pagina este cam "goala"
Aceeasi impresie am avut-o si eu.

 

si ar fi bine sa dai mai multa atentie fonturilor.

In privinta fonturilor ar trebui sa incerci sa pastrezi o unitate atat in ceea ce priveste marimea cat si fontul folosit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc pentru raspunsuri. :) Intr o saptamana sau doua o sa avem o fata total noua.

Sa ne dai si noua de veste cand terminati. :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit si din partea mea!

sunt deacord cu roportal si cu epicenter. prima pagina este goala, si asta din cauza celor trei casute din centrul paginii care sunt pline de "nimic".

reducand marimea fontului si inplicit a casutelor toata pagina se va "ridica".

ideie - pe prima pagina ai putea pune casute de genul:

"GOOMPERS.RO este un site de jocuri online care se doreste a fi unic pe Internet. Persoanele care intra pe GOOMPERS pot alege sa joace gratis ... mai mult clicca pe linca"

sau

"Nou pe site" - treci ultimile modificari facute pe site

sau

poti incepe un concurs cu premii.(premii modice- o sapca, tricou,casti pentru calc. etc. )

Parerea mea este ca trebuie sa dai impresia jucatorii care intra pe site-ul tau ca tot timpul esti alaturi de ei si omniprezent ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parerea mea este ca trebuie sa dai impresia jucatorii care intra pe site-ul tau ca tot timpul esti alaturi de ei si omniprezent ::):

 

Ca si fratele cel mare. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutam concurenta si asteptam cu nerabdare modificarile radicale ce urmau sa se faca intr-o sapamana sau doua! :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutam concurenta si asteptam cu nerabdare modificarile radicale ce urmau sa se faca intr-o sapamana sau doua! :))

 

Se pare ca au intarziat cu modificarile dar asta probabil fiinca vor sa faca un design mai bun decat cel doizece. Dupa cum ai scris si tu pe site concurenta e binevenita fiinca te stimuleaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×