Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Papusele, ritualuri s.a.m.d. As vrea informatii despre WooDoo si efectele acestor ritualuri!

trebuie realizata o popusa si trebuie sa ai un lucru de-al victimei si intepi papusa vicimei ii merge rau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:yawn:) da! pe tine! :crazy:

:crazy: Nu e frumos...

 

trebuie realizata o popusa si trebuie sa ai un lucru de-al victimei si intepi papusa vicimei ii merge rau

Dar cu efectul de bumerang ce facem? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

subiectul este super tare dar vad ca nu prea vreti sa ne dati niste informatii mai... exacte...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
haidetzi mey! vreau sa aflu informatii!!! nu sa va asc glumele!! ai app, aiko, nu mi-ai zis inca cine-i mama omida!!!

 

O ruda de-a ei... :P

Am ghicit? :huh:

Arcadia,are dreptate:subiect tabu'.... :)

Ce,vrei sa le iei painea de la gura reginelor Romaniei?

Da mata' un search pe Googu'...si afli!

Eu,pot sa-ti spun doar ca este o religie...degenerata;ritualurile woodo,sunt cele mai puternice si mai de temut si au efect de bumerang pentru neofiti!

Daca ti s-a urit cu binele,n-ai decit....

Tu crezi ca tot ce zboara face miere? :haha:

Vrajitoria,nu e un joc de societate;oricine face o vraja,a semnat la propriu si fara sa stie,un pact cu diavolul;altfel,cine-i face treaba?

Magia si vrajitoria nu au culoare;cine sustine contrariul,minte sau nu stie ce spune....

Citeste biblia si vezi ce zice despre vrajitori....fara sa faca delimitare intre "culori politice"....

Vraji,poate invata si face oricine dar nu oricui "ai iese pasenta"...

Vrajitor,te nasti!

Pe vrajitori,ai cunosti dupa anumite semne pe care ,le au din nastere;poti sa fii tu "toba"de cunostinte in ale magiei...daca nu esti nascuta "insemnata",degeaba!

Iar cei care sunt,nu au nevoie sa stie vreun ritual;fac totul cu puterea gindului sau cuvintului!

Crede-ma,stiu ce spun... :P

Editat de bagherra
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Realizezi ce s-ar intampla daca ar functiona ?

 

 

nu s-ar intampla nimic,pt este folosita de prea putina lume.. pt. ca la multi le este frica sa incerce... e tot un fel de vrajitorie...si crede-ma ca vrajitoria functioneaza :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×