Sari la conținut
Forum Roportal
just be

parintii lui\ei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stiu cum a fost cand ai mei l-au cunoscut pe sot. Tata i-a facut o lista lunga de obligatii, mama o lista lunga cu ale mele fragilitati. Ma mir ca n-a fugit. Pesemene a crezut ca glumesc. Ei bine, nu glumeau. Sa nu credeti ca ai mei faceau asta de draga ce le eram ci de neincredere ce aveau ei in mine. Plus ca tata era adeptul ideii - barbatul tre sa stie una-alta, sa faca una-alta, sa fie totul in casa... SI ma mai mir ca dadeau bietii oameni bir cu fugitii...

La prima intalnire sotul meu a muscat-o pe mama de mana (amandoi dupa 2 pahare de vin) pt ca ea insista sa sparga gheata si s-o puna in pahare, el voia sa arate ca lucrurile de forta le face un barbat... Am crezut ca o sa-l dea afara dar... surpriza... abia de atunci l-a indragit mai tare - cat de cat, dar performant pt mama.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu cum a fost cand ai mei l-au cunoscut pe sot. Tata i-a facut o lista lunga de obligatii, mama o lista lunga cu ale mele fragilitati. Ma mir ca n-a fugit. Pesemene a crezut ca glumesc. Ei bine, nu glumeau. Sa nu credeti ca ai mei faceau asta de draga ce le eram ci de neincredere ce aveau ei in mine. Plus ca tata era adeptul ideii - barbatul tre sa stie una-alta, sa faca una-alta, sa fie totul in casa... SI ma mai mir ca dadeau bietii oameni bir cu fugitii...

La prima intalnire sotul meu a muscat-o pe mama de mana (amandoi dupa 2 pahare de vin) pt ca ea insista sa sparga gheata si s-o puna in pahare, el voia sa arate ca lucrurile de forta le face un barbat... Am crezut ca o sa-l dea afara dar... surpriza... abia de atunci l-a indragit mai tare - cat de cat, dar performant pt mama.

 

cred ca asa sunt toti tatii de fete... il recunosc pe socru'meu in ceea ce spui... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar de ce teau dat afar?:-s

 

nu stiu exact din ce motiv... cred ca nu le'a placut fata mea... n'am apucat sa spun decat "Buna ziua" :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu exact din ce motiv... cred ca nu le'a placut fata mea... n'am apucat sa spun decat "Buna ziua" :crazy:

Or fi avut alt motiv de suparare si te-au gasit pe tine sa se descarce!. Acum o duceti mai bine?

 

 

La mine nu a contat prea mult ce au zis ca atunci nu intelegeam boaba de limba, asa ca puteau sa ma injure si tot atata era :hi:, dar nu cred ca au facut-o ca azi ne intelegem bine :lol2:

Editat de lauraven

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Or fi avut alt motiv de suparare si te-au gasit pe tine sa se descarce!. Acum o duceti mai bine?

La mine nu a contat prea mult ce au zis ca atunci nu intelegeam boaba de limba, asa ca puteau sa ma injure si tot atata era :lol2:, dar nu cred ca au facut-o ca azi ne intelegem bine :D

 

 

:hi: ... nu o ducem mai bine nici acum... nici nu ma cunoscusera si m'au facut curva, plus ca au zis ca le este scarba de mine :hi: .... ca baiatu lor la 25 de ani nu e de insurat, ca eu imi bat joc de el si ca l'am distrus (?!) :crazy: ... bine ca sunt departe.... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol2: ... nu o ducem mai bine nici acum... nici nu ma cunoscusera si m'au facut curva, plus ca au zis ca le este scarba de mine :hi: .... ca baiatu lor la 25 de ani nu e de insurat, ca eu imi bat joc de el si ca l'am distrus (?!) :crazy: ... bine ca sunt departe.... :hi:

 

 

Ce mult iubesc eu parintii de genul asta :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×