Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In 1974 am fost ultima oara la Craiova ...

 

Eu in '69 am vizitat Craiova si cateva sate din apropiere.

 

Mai exista Universitatea Craiova?

 

Asta-i o intrebare precum "Daca exista 4 Julie, 4th of July" ... in Germania???

 

Desigur cladirea universitatii a ramas, poate si institutia de educare mai functioneaza doar de echipa de fotbal nu se stie multe ... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acu la moment despre Craiova vreau sa zic o chestie. Bai, frate, de cand e stadionul asta nou Ion Oblemenco merge lumea la meci ca la.... nu stiu ce comparatie sa fac. Nu mai departe de sambata la meciul cu CFR Cluj a fost PLIN stadionul, mai, baiete. Poate cei neavizati nu inteleg mirarea mea dar suporterii de fotbal sunt cam dati pe spate de prezenta extraordinara, cu mic cu mare, cu catel si purcel la meci. Ca a venit CFR-ul, sigur, e un eveniment, ca vine leaderul dar am vazut ca la fiecare meci e plin stadionul de cand e asta nou. Plin stadionul in decembrie? In conditiile in care se da meciul la TV... :swoon:

Stiu si eu ca prezenta buna era si inainte dar chiar plin pe stadion? Si e record de abonamente, parca asa am auzit.

 

Nu mai inteleg nimic. Sa-mi explice cineva. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fotbalul a depasit toate distractiile de pan-acum in toata lumea cred, dar in Europa big time.

Am vazut recent la TV ca in Germania jucau pe zapada baietii, alunecau si tot nu se lasau pe langa ca era o vreme rea si periculoasa.

Era lume multa dar nu pot sa spun daca era plin stadionul ca n-am stat decat la ceva exceptionala cazatura si ocazie de gol.  

Cred ca experienta de a fi acolo e alta decat in fata de televizor de urmarit meci-ul. 

Eu nu m-as duce chiar daca m-ar plati pentru asta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×