Sari la conținut
Forum Roportal
vyctoriaaass

Deseeenele animate..ieeeei..care-s preferatele voastre?

Postări Recomandate

mai eu intodeauna m-am uitat la tom si jerry. in general desenele animate ma plictisesc dar astea chiar imi plac dar as vrea sa vad episoade noi ca mereu aceleasi....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai tom si jerry is classici..si vad acuma niste ''remacae-uri''si dupa parerea mea nu-sa asa de bune cum erau odata si o data..eu ma mai uit la the cramp twins sau mam uitat la ''plozii'' de la 402 deci..am 16 ani dar mai radeam cu pofta de una singura in camera..:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincera sa fiu nu sunt o mare devoratoare de desene animate.am urmarit intamplator un episod de desene de curand dar nu prea se compara cu ceea ce urmaream cand eram mica. stiu ca erau niste desene sandybell(nu sa daca asa se scrie)si stiu ca m-au marcat :(chiar m-au impresionat . sau altele cu niste lebede si un copil ratacit nels si nu mai stiu cum. mi-au placut. intradevar tom si jerry are nevoie de ceva nou oricum mi sde pare ca sunt destul de apreciate. si imi plac filmele animate noi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmmmmm....ce sa zic.mi-aplacut foarte mult ice age si sreca ambele parti.nemo nu mi-a placut de nici o culoare. aaaaaaaaaaa!era sa uit drumul spre el torado. tare de tot. am ras pe burta la el:de.inteligent film animat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×