Sari la conținut
Forum Roportal
N3t_Ghost

catedra scoasa pe hol

Postări Recomandate

a patit-o vre-un prof de-al vostru sa-i fie scoasa catedra afara??:flowers:) la mine in clasa da...profesoarei de economie (care ne-a bagat 3 ore pe gat anul acesta..adica in loc de 1..fac 4 ...si n-am cerut nici makr optionalul ei) i-a fost scoasa de un coleg de-al meu catedra si scaunul afara... si..dupa o ora de morala tinuta intregii clase s-a ridicat singur baietasul si a recunoscut..spunand ca a fost doar o gluma proasta...reactia profei..."imi permiti sa nu te cred? dc te victmizezi?? "

ce credeti ca ar fi trebuit sa pateasca elevul respectiv?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Are o vorba mare diriga mea: "Daca ai tupeul sa faci o magarie, fie ai coloana verteblrala, te ridici imediat si recunosti, fie bagi nasul in pamant si ai puterea sa taci malc."

 

Respectivul care s-a ridicat la sfarsit nu are nici coloana, nici putere. Sa-i faca ce vor, desi mai mult decat ne-respect, nu vad ce i se poate reprosa. Un punct scazut la purtare, poate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din partea profesorilor ..nimic.

A colegilor..?

Sa fie ,aplaudat..macar el a avut curajul sa protesteze ,in felul lui .

Si apoi stim ca de fapt ..tu ai facuto. :flowers:

"Dati-i omului o masca ..si va va spune cine este.."

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din partea profesorilor ..nimic.

A colegilor..?

Sa fie ,aplaudat..macar el a avut curajul sa protesteze ,in felul lui .

Si apoi stim ca de fapt ..tu ai facuto. :brunette:

"Dati-i omului o masca ..si va va spune cine este.."

 

 

fiecare cu parerea lui...pot sa iti spun doar ca sunt foarte sincer cand spun ca nu am facut eu trasnaia asta...v-am intrebat ce credeti ca ar fi trebuit sa pateasca ptr ca..in cancelarie s-a ridicat o profa care stiam ca il simpatizeaza p acest coleg al meu..si sustinea sus si tare ca ea i-ar fi facut referat, l-ar fi trimis la director..si ar fi ridicat problema in consiliul de administratie...ca sa il exmatriculeze...

 

colegii asta au facut cand l-au vazut cu catedra pe hol...l-au aplaudat..ptr ca nimeni nu o inghite pe profa asta..:beee:

a..si nu am nevoie de o masca pentru a spune cine sunt... :phone:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nicio problema ,nueste treaba mea.

Era un citat din Voltaire.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand,n-are cum sa-l exmatriculeze pt asta,dc sunteti mai mici de cls 11,puteti face ce vreti la prof,si sa-i scuipati,iar in al doilea rand,e clar ca minti.ca n-are cum sa-i faca referat si sa-l exmatriculeze pt asta,si eu am prof f adracu' dar n-au dreptul asta.asa ca mai baga alte minciuni. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In primul rand,n-are cum sa-l exmatriculeze pt asta,dc sunteti mai mici de cls 11,puteti face ce vreti la prof,si sa-i scuipati,iar in al doilea rand,e clar ca minti.ca n-are cum sa-i faca referat si sa-l exmatriculeze pt asta,si eu am prof f adracu' dar n-au dreptul asta.asa ca mai baga alte minciuni. :)

 

 

in primul rand..economia se face in clasa a 11-a..

in al doilea rand..sunt clasa a 11-a...

in al treilea rand...pentru ofensa si nerespectarea unui profesor..cred ca daca ridica profesoara in cauza problema in consiliu de administratie...erau sanse mari sa fie sanctionat cel putin cu nota scazuta la purtare..

in al patrulea rand..nu te mai grabi sa sari cu vorba..daca vroiam sa postez minciuni..nu veneam aici..

si in ultimul rand..nu cred ca iti scuipi,injuri,bati,faci de tot rahatul unul din profesorii tai...o sa iti doresti sa fi fost exmatriculat din scoala aia...(asta avand in vedere toate celelalte arme pe care scoala si profesorii le au la indemana)

 

am parinti in domeniu...asa ca stiu mai multe despre ce poate si ce nu poate un profesor sa faca atunci cand nu isi mai poate stapanii elevii..

Editat de N3t_Ghost

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cuminti copii..ce va apucat.. :) ,pe cind faceam eu liceul ,cred ca faceam ,mai rau. :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×