Sari la conținut
Forum Roportal
TheMistress

Floritene fiole

Postări Recomandate

Am auzit de fiole astea ca cica ar fi destul de bune. voi ce stiti?

Eu as vrea sa comand, dar sunt cam scumpe. Insa am gasit pe un site (www.naturalplant.ro) ca aceste fiole (care sunt de vreo 7-8 feluri, pt diverse probleme) se vand si la bucata, cu doar 3,9 lei fiole. Acum, vrand sa vad cum sunt, vreau sa-mi iau numai vreo 2 fiole, insa nu pot face comanda de pe acest site daca nu am cumparaturi de minim 30RON. Asa ca daca mai vrea cineva care este din Timisoara sa comande de pe acest site, sa-mi zica, si impartim si taxele postale. Multumesc mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mistress....cati ani ai tu de iti faci atatea probleme pentru 30 RON? 10,11,12? Mai poti comanda si altceva de care ai nevoie tot tu, un sampon, o lotiune, nu stiu....

In alta ordine de idei, numai cu doua fiole nu prea cred sa rezolvi ceva... dar ce problema ai tu de fapt?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand, am o problema cu petele de la acneea (acum nu mai e, dar au mai ramas urmele), si as vrea fiolele acelea pt decolorarea tenului. si in al doilea rand, sunt studenta, deci poate ca nu-mi permit sa cheltui aiurea pe ceva ce nu stiu daca imi face bine sau nu, si sampoanele si cremele le primesc de dincolo, deci nu ar mai avea rost sa imi mai iau si eu. am pus-o pe persoana respectiva sa-mi cauta si floritene, dar ea zice ca nimeni nu a auzit de ea. poate ca nu a cautat unde trebuia, sau poate ca nu au produsele distribuite prin toate tarile. who knows?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am vrut sa te supar.... daca esti studenta, cu atat mai usor iti va fi sa gasesti o colega care este interesata deasemenea de un produs si sa comandati impreuna....si eu am comandat pe naturaplat, sunt seriosi si onoreaza repede comenzile. Chiar si floritene am comandat, eu am probleme cu o cuperoza...sa stii ca tratamentele de genul asta sunt de lunga durata, de aceea ti-am spus ca nu cred sa rezolvi cu doua fiole....eu n-am avut rabdare, dupa 4-5 fiole nu am constatat nici o imbunatatire, asa ca am lasat balta si am apelat la un dermatolog si fac un tratament sub indrumarea lui...si am si rezultate...

Dar problema ta cred ca e mult mai usoara decat o cuperoza, ai putea sa incerci, iti doresc mult succes!

Nu sunt din Timisioara ca te-as ajuta chiar eu sa faci comanda aceea...

Editat de madalina_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am auzit de fiole astea ca cica ar fi destul de bune. voi ce stiti?

Eu as vrea sa comand, dar sunt cam scumpe. Insa am gasit pe un site (www.naturalplant.ro) ca aceste fiole (care sunt de vreo 7-8 feluri, pt diverse probleme) se vand si la bucata, cu doar 3,9 lei fiole. Acum, vrand sa vad cum sunt, vreau sa-mi iau numai vreo 2 fiole, insa nu pot face comanda de pe acest site daca nu am cumparaturi de minim 30RON. Asa ca daca mai vrea cineva care este din Timisoara sa comande de pe acest site, sa-mi zica, si impartim si taxele postale. Multumesc mult

 

 

Si eu am auzit de fiolele floritene ca ar fi bune, dar nu am incercat inca. Si am dat de un site misto unde se gasesc: http://www.beautyspot.ro/search/?qs=floritene+fiole

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut. am luat eu fiole de la floritene din bucuresti de la o farmacie. tot pentru acnee. si nu am fost multumit. nici nu le-am terminat macar. pe la jumatate am renuntat deoarece mi se invinetisera toate cosuletele si bubitele existente.

 

acum... eu nu vreau sa te descurajez, ci doar sa iti spun cum am patit eu.

cat despre cantitate eu zic sa iti iei cate 1 fiola din fiecare(din care esti interesata evident) pentru ca te tin cam 3-4 saptamani. adica au ele 2 ml dar nu se consuma asa de usor precum iti inchipui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×