Sari la conținut
Forum Roportal
TV baby

Tradati in dragoste

Postări Recomandate

Nu stiu pe placul a cator telespectatori este, dar un lucru este cert: "Tradati in dragoste" are rating! Multi au vazut-o pe cea de saptamana trecuta, cu imaginile surprinse in interior, cu cei doi facand sex... Imagini interesante, inedite, socante - pareri diferite. Se pare ca si emisiunea de luni, 16.10, va sparge iar raiting-urile. Noi imagini compromitatoare! Un tinerel care calca in strachini grupa mare! Nu e de acuzat, ca doar d-aia e tanar, nu? Vedem si comentam pe urma, OK? :bear:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O emisiune foarte proasta.

Adoram sa devoram intimitatea altora, fara sa consideram toate aspectele!

Mie imi era mila de fata aceea, prietenul ei imi parea un neandrethal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
http://www.roportal.ro/discutii/ftopic2404.html ia ghici ! mai e un topic exact la fel :brunette:

si da si o fuguta la regulament !

 

Da, o tema deschisa acum un an si jumatate... Poate ar fi fost mai corect sa intitulez tema "Rating", pentru ca despre asta vreau sa discut. Poate accepti greseala, ce zici? In privinta, cum sa le zic, strambaturilor, emoticon-ului? ...Putine maniere ti-ar putea fi de folos. Scrie ceva in regulament despre asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

scrie in regulament sa dai search inainte de a deschide topicuri noi. si scrie sa nu le dublezi -se pot relua foarte bine discutiile acolo. si zic manierele sa citesti regulamentul inainte de a posta :brunette:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×