Sari la conținut
Forum Roportal
N3t_Ghost

3d vision crystal tune de la skin media ayone?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

a auzit kreva de programul asta?? e un program pentru un tv tuner ... am cautat p net..si nu am dat nici de programul acesta ..nici de firma producatoare..cdul ink merge..desi..e vai de mama lui..dar..programul dupa instalare...da o eroare knd il deschid.. si mi se inchide singur...reusisem intr-un timp (nu stiu prin ce minune)

sa il fac sa mearga... a durat km o luna insa dupa un format c nu am mai reusit sa ai dau de cap...firma p cd scrie 3d vision crystal tune..iar firma producatoare am inteles k e skin media..insa nu am dat p net p nicaieri nici de program nici siteul firmei skin media.. care ma poate ajuta cu o solutzie va rog??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai 3DVision Crystal Tune e insasi TV Tunerul!!!!

 

Pe ambalaj sau pe CD trebuie sa fie un cod, tastezi acel cod pe google si cauti driverele pt Tv Tuner.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai 3DVision Crystal Tune e insasi TV Tunerul!!!!

 

Pe ambalaj sau pe CD trebuie sa fie un cod, tastezi acel cod pe google si cauti driverele pt Tv Tuner.

 

io te cred ca asta-i insasi tv tunerul dar programului ai zice crystal tune..si p cd singura chestie care scrie :

3d vison

you won't belive you're eyes

crystal tune

 

 

no code.. no drivers..:resent: si eroarea care o da e: "initial h/w fail"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intr-un final i-am dat de cap..:ok: aproximativ..asa ca..daca vreti sa stergeti topicul..be my guest:)

 

Ideal ar fi sa spui cum anume ai rezolvat problema, astfel le va fi util si altora. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ideal ar fi sa spui cum anume ai rezolvat problema, astfel le va fi util si altora. :ok:

 

 

 

problema era la tv tunner...din cauza sistemului de prindere cu surub..nu intra bine in placa mea de baza...am renuntat la sistemul de prindere..si a mers..insa acum..mi se blocheaza pcul..8)(pt asta ce recomandati?? alt tunner??:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×