Sari la conținut
Forum Roportal
Crusher

Need an advice quick !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deci. Acum in a 9a colegi noi.. chesti tresti. Faza e ca am o colega cu care ma inteleg mai bine, si ma invitat duminica asta la un film :yes: eu nu prea vreau sa o evit dar nu vreau sa fim ceva mai mult decat prieteni. :drag:

So.. cine ma poate ajuta cu un sfat.. pana sambata seara ca atunci am zis ca-i dau raspunsul Please Fsckin' Help Me. :flirt:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce, nu poti sa te duci si sa fiti doar buddies? Nu esti obligat sa incepi nimic, daca nu vrei. Ea face prima miscare. Te invita la film. Crezi ca va avea indeajuns tupeu incat sa o faca si pe a doua?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai, ma, linistit, ca n-o sa sara aia pe tine-n timpu' filmului si nici n-o sa iesi din sala cu blugii sfasiati.

Si cine mai stie......

Poate chiar tu o sa fii cel care o sa pui mana-n.......popcornu' fetei! :drag:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca daca va duceti la un film,asta nu inseamna ca trebuie sa fiti mai mult decat amici,sau poate cu timpul prieteni..daca ti se pare ca fata ar vrea mai mult sau daca iti spune pe fata,iar tu nu vrei nimic,ii zici ca preferi sa ramaneti amici si sa va intelegeti super bine si atat..oricum,parerea mea este ca si ea are doar o pasiune trecatoare...scoala abia a inceput,abia incepeti sa va cunoasteti..daca chiar e ceva o sa'i treaca mai repede decat crezi..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poartata-te ca un amic. Fiecare isi plateste filmul si "floricelele" , cere-i sfaturi despre orice, povesteste-i daca vrei despre fostele iubite, vorbiti despre sport.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma puteti ajuta si pe mine cum sa cuceresc o fata. Am inceput cu stangul cand ne-am cunoscut.

Acum a trecut ceva timp, dar tot la ea imi e gandu. Stiu ca suna a telenovela ieftina, dar e adevarat si am nevoie de ajutor urgent. Postati niste idei, va rog, ca eu deja nu mai am.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma puteti ajuta si pe mine cum sa cuceresc o fata. Am inceput cu stangul cand ne-am cunoscut.

Acum a trecut ceva timp, dar tot la ea imi e gandu. Stiu ca suna a telenovela ieftina, dar e adevarat si am nevoie de ajutor urgent. Postati niste idei, va rog, ca eu deja nu mai am.

 

sa fii tu insuti! (si nu dispera ca ce-i al tau e pus deoparte!)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma puteti ajuta si pe mine cum sa cuceresc o fata. Am inceput cu stangul cand ne-am cunoscut.

Acum a trecut ceva timp, dar tot la ea imi e gandu. Stiu ca suna a telenovela ieftina, dar e adevarat si am nevoie de ajutor urgent. Postati niste idei, va rog, ca eu deja nu mai am.

 

bine ! te ajutam doar cu o conditie ! asta sa nu fie primul si ultimul tau post. exista obiceiul la amore ca sa vina cineva sa arunce o pastila si sa nu mia treaca prin topicul lui in veci.

deci ... promiti ? :bear:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×