Sari la conținut
Forum Roportal
mariuschm

Ce se intampla cu Romania daca iese Basescu?!?

Postări Recomandate

... nesemnificativ ... noi tot vom intra in UE ... o bucata buna de timp tot asa vom trai ... indiferent de presedinte ... salariile vor ramine la acelasi nivel ... doar daca vine BOMBONEL poate ne mai da 100.000 lei la pensie ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca v-a fi presedinte Bombo atunci peste 1 an iar va sterge datorii de 16.000.000.000.000 de la Rafo

Tvr ul va ramane la fel ca acum (va fi cenzurat)

Celelalte televiziuni vor semana din ce in ce mai mult cu TVRul

Baronii vor recupera ce n-au furat in perioada alegerilor ca ar fi batut la ochi

Banii pe care ii va trimite UE se vor duce "ciudat" tot la PSDisti

Romanii care spera inca intr-o viata mai buna vor pleca in grupuri catre alte tari mai bine vazute(Congo)

Peste 4 ani vor mai fi marite pensiile cu 3 Euro inainte de alegeri,

Dupa ce ne-a pus sa-i numaram oualele si vrea sa ne testeze nevestele ,cine stie ce-i mai trece prin cap Tovarasului

PNAul va lichida toti coruptii care nu-sa PSDisti

Strainii vor veni in tara sa obtina contracte de la Nastase sau Geoana la preturi foarte convenabile (pentru ei)

Ne vom indrepta cu pasi repezi catre comunism (conducatori avem Iliescu Nastase, TV ul e cenzurat,daca esti contra lor viitorul nu-ti va mai fi niciodata roz)

Vom intra in UE cum spune Nastase si vom fi gunoiul Europei dar vom avea un presedinte frumos ca un porc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca iese Basescu

Iacobov nu se va mai plimba cu elicopterul, nu-si va mai cumpara hoteluri

Justitia va fi independenta

Priministru nusi va mai permite sa declare ca vrea sa faca sex cu nevestele Romanilor

Cu putin noroc (daca v-a fi inchis pentru contractele pe care le-a semnat fara respectarea legilor)vom afla daca Bombo are inclinatii homosexuale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am tot stat si am analizat presedintii. E clar ca lupta se duce acum numai intre Basescu si Nastase. Daca va iesi Basescu oare ce imagine va aavea ROmania cu o persoana ca el in frunte, cred ca tara se va duce de rapa. Daca va iesi Nastase..vom avea o imagine mai buna..poate se va schimba ceva..poate nu....dar totusi mai bine Bombo...decat ...celalalt.

 

vrei presedinte care-ti cheama nevasta in pat la el sa-si arate virilitatea? :))

bravos natiune asta da imagine buna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca nu ati citit cu atentie acea declaratie!Nastase nu a afirmat ca vrea"sa faca sex cu nevestele romanilor"asa cum bunicutuION sa-a exprimat! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca nu ati citit cu atentie acea declaratie!Nastase nu a afirmat ca vrea"sa faca sex cu nevestele romanilor"asa cum bunicutuION sa-a exprimat! :)

 

ete na, da` cum a spus? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca nu ati citit cu atentie acea declaratie!Nastase nu a afirmat ca vrea"sa faca sex cu nevestele romanilor"asa cum bunicutuION sa-a exprimat! :)

 

ete na, da` cum a spus? :)

 

Citeste si ai sa-ti dai seama!

PS:Eventual foloseste o lupa daca la o simpla citire nu observi diferenta! :winca: ::cry::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte interesant... cred ca rade tovarasu de se tine cu mainile de burta daca citeste ce va streseaza pe voi acuma :dee

Pentru ca-la doare fix undeva de ce credem noi sau nu.. dar chinuiti-va dragi romani in continuare :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×