Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Ce ai face daca...?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce ai face daca ti s-ar urca un sobolan pe cracul pantalonului? dar daca in locul sobolanului ar fi o vipera? dar daca in locul animalelor ar fi o mana de femeie/barbat frumoasa/frumos?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as suna un preten D'OOHHH

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce ai face daca ti s-ar urca un sobolan pe cracul pantalonului? dar daca in locul sobolanului ar fi o vipera? dar daca in locul animalelor ar fi o mana de femeie/barbat frumoasa/frumos?

 

Habar n-am; in cazul animalutelor probabil mi-as da cat mai rapid pantalonii jos, apoi m-as da la o parte.

Daca ar fi o mana de 'femeie/barbat frumoasa/frumos', hmm... persoana s-ar trezi fara cativa dinti din fata, sau in cel mai fericit caz cu nasul spart.

 

Ce imaginatie :serenade:

Editat de Scythe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce ai face daca ti s-ar urca un sobolan pe cracul pantalonului? dar daca in locul sobolanului ar fi o vipera? dar daca in locul animalelor ar fi o mana de femeie/barbat frumoasa/frumos?

 

cam brusca trecerea de la lighioane la femeie frumoasa! ... asa ca sunt blocat, nu pot raspunde! :lazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In toate cazurile mi-as da pantalonii jos :lazy: (in afara de cazul in care ar fi tip-atunci la-as lovi)

Editat de scorpi_on

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce ai face daca ti s-ar urca un sobolan pe cracul pantalonului? dar daca in locul sobolanului ar fi o vipera? dar daca in locul animalelor ar fi o mana de femeie/barbat frumoasa/frumos?

De aici am inteles urmatoare intrebare - ce-ai face daca s-ar urca pe piciorul tau CEVA..

 

Ei bine, daca ar fi lighioana as tipa, clar. Apoi as scutura-o de pe mine - n-are ce cauta acolo!

Daca ar fi altceva....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De aici am inteles urmatoare intrebare - ce-ai face daca s-ar urca pe piciorul tau CEVA..

 

Ei bine, daca ar fi lighioana as tipa, clar. Apoi as scutura-o de pe mine - n-are ce cauta acolo!

Daca ar fi altceva....

 

pai, aici era punctul culminant!... :drag:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cata curiozitate... Exista variante de raspuns. Am sa le dau pe cele mai simple si care nu obosesc mintea. Daca este mana mamei, ma bucur de ea - imi face masaj. Daca este prietena mea inseamna ca sigur imi arata un exercitiu de intindere a pielii. Daca este big EL atunci... - dar am zis ca dau doar variantele simple...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gherute, unduiri umede si serpuitoare, atingeri indraznete...

In primu' caz as fi amuzata si detasata, in al 2-lea infricosata, iar in ultimu' scenariu as fi, probabil, extrem de ....inspirata.

Trag cortina! :drag:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sobolanului i-as trage pumni in gura pana i-as scoate dintii din coada, iar viperei i-as scoate coada printre dinti, sa se autoinvenineze.

Pe femeie o las sa continue, sta bine acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×