Sari la conținut
Forum Roportal
bunicutzuION

Cei care au votat cu Nastase sa-si duca nevasta la proba

Postări Recomandate

....In principiu cred ca o luati mult prea serios.

 

 

... pai daca stau sa ma gindesc bine ... dvs si domnul gafu ati provocat aceste discutii acide ... dar hai sa uitam ca viata e lunga ... si asta chiar e un lucru frumos ...

da ai dreptate !viata-i scurta,gustu-i lung!Si nu va plac discutiile acide?Parca voi sunteti aia de scandeaza in piata universitatii nastase da ,basescu pa!Si va deranjeaza!Hal de sustinatori!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
....In principiu cred ca o luati mult prea serios.

 

 

... pai daca stau sa ma gindesc bine ... dvs si domnul gafu ati provocat aceste discutii acide ... dar hai sa uitam ca viata e lunga ... si asta chiar e un lucru frumos ...

 

 

Multumesc pentru aprecieri...dar,parca lucrurile nu stau chiar asa...Sincer,ne creditezi cu mult prea mult!Oricum,nu am de gand sa ma cert pe probleme copilaresti cum este aceasta(cine a inceput?)!

 

In alta ordine de idei,schimbarea ta brusca de atitudine ma surprinde...speri cumva la statutul de"sensei"pe acest forum.??Nu de alta dar...atitudinea ta este mai mult decat suspecta!Si nu cred,in ceea ce te priveste,ca te-a cuprins spiritul sarbatorilor de iarna!!!!!!!! ::): ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... speri cumva la statutul de"sensei"pe acest forum.??

 

... nu ... iar daca va exista ocazia ... cu siguranta voi refuza ... nu e cazu sa sterg sau sa modific mesaje ... sa inchid unele topic-uri ... iar sarbatorile de iarna au o importanta mult mai mare decit aceea de a scrie "vorbe" ...

 

 

... dupa mine as fi sters vreo 200-300 mesje ... as fi inchis vreo 15-20 topic-uri ... si nu cred ca e cazul ... cred ca fiecare are dreptul la exprimare ... e doar parerea mea ...

 

... dar poate veti primi dvs. ... ar fi un fel de cadou ... si veti face dvs curatenia pe care o doriti ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... speri cumva la statutul de"sensei"pe acest forum.??

 

... nu ... iar daca va exista ocazia ... cu siguranta voi refuza ... nu e cazu sa sterg sau sa modific mesaje ... sa inchid unele topic-uri ... iar sarbatorile de iarna au o importanta mult mai mare decit aceea de a scrie "vorbe" ...

 

 

... dupa mine as fi sters vreo 200-300 mesje ... as fi inchis vreo 15-20 topic-uri ... si nu cred ca e cazul ... cred ca fiecare are dreptul la exprimare ... e doar parerea mea ...

 

... dar poate veti primi dvs. ... ar fi un fel de cadou ... si veti face dvs curatenia pe care o doriti ...

 

Nu sunt chiar deloc interesata de astfel de cadouri!Prefer...de fapt,cine trebuie,stie ce prefer... ::): ::): ::):

 

Cat despre" curatenia pe care o doresti", chiar nu stiu cum ai ajuns la concluzia aceasta!Poate ai crezut asta fiindca m-am revoltat(o singura data) cu privire la anumite vulgaritati exprimate aici...in fine,nu are prea mare importanta... :)

 

In concluzie,carui motiv datoram aceasta schimbare de atitudine. :twisted: ::): ::(:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cine mai spera ca se mai poate face ceva din tara asta (cel putin nu acum):) :?: oricine ar fi presedinte cam greu sa o aduci pe calea cea buna. la urma urmei si nastase si basescu sunt oameni si ca toti oamenii au defecte si daca incercam sa-i descusim nu cred ca am gasi pe cineva potrivit pentru treaba asta. parerea mea :!: haideti sa ne gandim la bill clinton(nu ca as fi o mare fana :) )? a fost un om plin de vicii si treaba a mers. si?(fara a indrazni totusi sa compar usa su romania)

si daca la-am aduce sa ne guverneze ar rezolva ceva? NU :!: :!: acum mai speram la occident sau eventual o slujba buna in afara. ma rog speranta moare ultima!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×