Sari la conținut
Forum Roportal
bunicutzuION

Cei care au votat cu Nastase sa-si duca nevasta la proba

Postări Recomandate

Propun o intrebare, in special pentru alpad si pentru loredana. si as vrea un raspuns cinstit si clar.

 

Considerati ca suntem mai vinovati noi ca "rastalmacim" declaratia lui nastase decat declaratia in sine?

 

Am vazut dupa alegeri ca sa-au aruncat cu pietre in cel care a declarat ca sa-au fraudat alegerile, in loc sa se arunce in cei implicati in fraudare.

 

Asa e si aici pe forum

Alpad si Gafu arunca cu mesaje spre cei ce remarca declaratia Tovarasului si nu spre cel care a propus testarea nevestelor

 

Mai repet si eu aceeasi intrebare:

Considerati ca suntem mai vinovati noi ca "rastalmacim" declaratia lui nastase decat declaratia in sine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bai bunicutule esti obsedat frate de treaba cu Dana... macar de-ar fi vre-un fotomodel de la fasionTV

 

Am scris asa de Dana ca poate vede si Tovarasul cum e cand cineva vrea sa-i testeze nevasta cum propune el.

Deci am modificat subiectul si complementul pentru a intelege mai bine declaratia lui Nastase.

Nu-mi pasa cine e Dana si nici nu mai intereseaza dar consider ca pe Tovaras ar trebui sa-la intereseze.

 

 

Da dar diferenta intre tine si el este ca pe el la-a facut cineva homosexual, pe cand pe tine nu te-a facut nimeni, deci nu este nevoie sa demonstrezi nimic, dar daca tii neaparat sa o faci.............hai demonstreaza ::): ::): ::):

 

 

 

 

 

 

Hai mai fratilor, vine Craciunul :) NU SFRASITUL LUMII, mai luati si voi o pauza, si nu ii mai tineti in spate pe parlamentarii astia, ca ei tot nu o sa va poarte voua de grija

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai mai fratilor, vine Craciunul :)  NU SFRASITUL LUMII, mai luati si voi o pauza, si nu ii mai tineti in spate pe parlamentarii astia, ca ei tot nu o sa va poarte voua de grija

 

 

... cita dreptate ai ... tot aceeasi bucata de piine o vom minca ... asa ca haideti sa-i lasam pe ei ... si sa ne gindim mai mult la noi ... sa aveti un carciun fericit ... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Propun o intrebare, in special pentru alpad si pentru loredana. si as vrea un raspuns cinstit si clar.

 

Considerati ca suntem mai vinovati noi ca "rastalmacim" declaratia lui nastase decat declaratia in sine?

 

DA!

Este semn de obsesie...Incercati sa rastalmaciti si disparitia flotei...sa vedem ce iese! ::):

 

daca raspunzi la intrebarea mea raspund si eu la ta? fair?

 

alpad, este a doua oara cad te faci ca nu ma mai bagi in seama dupa care ma ataci pe alte parti... sau intalnirea de miercuri seara te-a pus pe ganduri?

oare de ce cand va dau argumente nu mai raspunzi nici tu nici loredana?:) (las ca eu stiu) :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Propun o intrebare, in special pentru alpad si pentru loredana. si as vrea un raspuns cinstit si clar.

 

Considerati ca suntem mai vinovati noi ca "rastalmacim" declaratia lui nastase decat declaratia in sine?

 

DA!

Este semn de obsesie...Incercati sa rastalmaciti si disparitia flotei...sa vedem ce iese! ::):

 

daca raspunzi la intrebarea mea raspund si eu la ta? fair?

 

alpad, este a doua oara cad te faci ca nu ma mai bagi in seama dupa care ma ataci pe alte parti... sau intalnirea de miercuri seara te-a pus pe ganduri?

oare de ce cand va dau argumente nu mai raspunzi nici tu nici loredana?:) (las ca eu stiu) :))

 

Imi cer mii de scuze,dar nu am avut acces la net(si acum am un timp limitat) si de aceea nu am putut sa-ti raspund!Sincer,departe de mine gandul de a te ignora!

Cat despre raspuns...cred ca am facut-o...am spus un DA categoric!Daca nu la asta te referea intrebarea ta...improspateaza-mi memoria,te rog! :) Se pare ca am pierdut sirul intrebarilor! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi cer mii de scuze,dar nu am avut acces la net(si acum am un timp limitat) si de aceea nu am putut sa-ti raspund!Sincer,departe de mine gandul de a te ignora! 

Cat despre raspuns...cred ca am facut-o...am spus un DA categoric!Daca nu la asta te referea intrebarea ta...improspateaza-mi memoria,te rog! :) Se pare ca am pierdut sirul intrebarilor!  :)

 

deci... daca tu ne consideri pe noi mai vinovati ca "rastalmacim" declaratia lui nastase decat ce a facut el atunci, scuza-ma, exista doua variante.

1. principiile morale pentru tine sunt un vax (scuze, dar e punctul meu de vedere) dupa tine presedintele poate sa faca ce vrea si noi trebuie sa-o luam in gura. pardon, eu nu fac asa ceva

2. ai interese mult prea mari ca sa poti recunoaste asa ceva

 

nu vreau sa te superi pe mine, dar orice om normal, ar trebui sa taxeze oamenii politici dupa declaratile lor "belicoase". pe basescu la-ati taxat pentru afirmatia cu homosexualii dar nastase poate spune ce vrea, nu? suntem cumva partinitori?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... suntem cumva partinitori?

 

 

... sau poate e unul din acei frati care se numeste Ion si defapt e Gheorghe (fara aluzie la cei ce poarta acest nume, ci doar la semnificatia expresiei).... ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oare de ce cand va dau argumente nu mai raspunzi nici tu nici loredana?:) (las ca eu stiu) :))

 

:?: :?: :socca: :socca: :socca: :socca:

 

 

Dragul meu goppo, daca erai atent, pentru a doua oara observai ca eu ti-am raspuns la acea intrebare, si ti-am raspuns mereu :socca:

Acum pot eu sa te intre pe buna dreptate: Vorbesti sa te aflii in treaba :?: :?:

 

 

SA ITI ADUC AMINTE

 

Propun o intrebare, in special pentru alpad si pentru loredana. si as vrea un raspuns cinstit si clar.

 

Considerati ca suntem mai vinovati noi ca "rastalmacim" declaratia lui nastase decat declaratia in sine?

ACUM VINE RASPUNSUL:

 

Nu cred ca sunteti voi mai vinovati si nici nu cred ca are vreo scuza la ce a spus(pe o parte).......dar daca a fost jignit este normal sa nu mai vorbesti in romana cu "oamenii" aia. Si eu as fi raspuns la jigniri cu altele, bineinteles in limita bunului simt :winca:

 

 

ROG ATENTIE :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi cer mii de scuze,dar nu am avut acces la net(si acum am un timp limitat) si de aceea nu am putut sa-ti raspund!Sincer,departe de mine gandul de a te ignora!  

Cat despre raspuns...cred ca am facut-o...am spus un DA categoric!Daca nu la asta te referea intrebarea ta...improspateaza-mi memoria,te rog!   :) Se pare ca am pierdut sirul intrebarilor!  :)

 

deci... daca tu ne consideri pe noi mai vinovati ca "rastalmacim" declaratia lui nastase decat ce a facut el atunci, scuza-ma, exista doua variante.

1. principiile morale pentru tine sunt un vax (scuze, dar e punctul meu de vedere) dupa tine presedintele poate sa faca ce vrea si noi trebuie sa-o luam in gura. pardon, eu nu fac asa ceva

2. ai interese mult prea mari ca sa poti recunoaste asa ceva

 

nu vreau sa te superi pe mine, dar orice om normal, ar trebui sa taxeze oamenii politici dupa declaratile lor "belicoase". pe basescu la-ati taxat pentru afirmatia cu homosexualii dar nastase poate spune ce vrea, nu? suntem cumva partinitori?

 

Nu crezi ca e prea de tot sa vorbim de principii morale cand si "voi" si "noi" (noi=ALPAD+GAFU) suntem destul de implicati, cel putin verbal, in chestiunea asta pe acest forum?

In principiu cred ca o luati mult prea serios.

Cat despre luatul in gura, nu e subiect care sa prezinte interes, mai ales in conectie cu treaba cu moralitatea.

Interese? daca aveam interese eram la un partid sau altul si imi vedeam de treaba, nu stateam sa ma "cert" pe forumuri cu lumea. Daca ai o parare inseamna ca esti interesat, daca ai bani inseamna ca furi, daca ... cam astea vad ca sunt principiile voastre.

BE COOL, LIVE LONG ! :pee :pee :pee :pee :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
....In principiu cred ca o luati mult prea serios.

 

 

... pai daca stau sa ma gindesc bine ... dvs si domnul gafu ati provocat aceste discutii acide ... dar hai sa uitam ca viata e lunga ... si asta chiar e un lucru frumos ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×