Sari la conținut
Forum Roportal
bunicutzuION

Cei care au votat cu Nastase sa-si duca nevasta la proba

Postări Recomandate

Acestea erau intrebarile? scuze, cred ca n-am fost atent :)

 

Dupa ce ai scris tu , sa inteleg ca ai fi oca sa te faca cineva ?

Este acelasi lucru sa fi suparat pe cineva cu a fi suparat pe lumea intreaga  ?

homosexual :?:

 

la prima:

Normal ca m-as supara dar nu i-as zice ca-i iau nevasta la test. dar in primul rand eu ca om de rand pot spune ce vreau, el este viitorul PRESEDINTE AL TARII!! big diference. ideea este ca la rangul care-la are si care-la va avea nu are voie sa afirme asa ceva.

 

A doua:

Pai el este suparat pe toata lumea. pe asociatia prodemocratia, pe anumite ziare ce nu-la lauda, pe basescu ca tipa de fraude... etc.

dar la faza cu inclinatiile lui sexuale a dat-o in bara.

cei de la evenimentul zilei n-au zis nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca un candidat la presedintie a propus sa testeze nevestele unor romani

 

atunci

 

Unii romani ar putea propune testarea Danei Nastase

 

Insa majoritatea romanilor sunt mai civilizati si mai educati decat Bombo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Insa majoritatea romanilor sunt mai civilizati si mai educati decat Bombo

 

subscriu.

 

in situatia actuala asemenea raspunsuri pe mine unul ma cam ingrijoreaza. daca viitorul presedinte raspunde asa unei provocari, ce imagine avem in afara? poate de-lui nastase i sa-a spus de catre staful de campanie ca asemenea discursuri ar atrage o buna parte a populatiei... asta iarasi ma ingijoreaza ca roman.

personal, il vedeam deasupra lui basescu in privinta diplomatiei. acum am multe semne de intrebare, mai ales ca nu e prima data cand da raspunsuri "smecheresti"...

si, loredana, chiar daca i sa-au adus "jigniri enorme", "limita bunului simt" pe care si tu o invoci si mai ales faptul ca e o persoana publica ar fi trebuit sa-la oblige sa raspunda altfel.

 

da dovada de nesimtire chiar...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
loredana, chiar daca i sa-au adus "jigniri enorme", "limita bunului simt" pe care si tu o invoci si mai ales faptul ca e o persoana publica ar fi trebuit sa-la oblige sa raspunda altfel.

 

da dovada de nesimtire chiar...

 

Asta asa este

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
loredana, chiar daca i sa-au adus "jigniri enorme", "limita bunului simt" pe care si tu o invoci si mai ales faptul ca e o persoana publica ar fi trebuit sa-la oblige sa raspunda altfel.

 

da dovada de nesimtire chiar...

 

Asta asa este

ute asa ce ma bucur cand vat pe cineva apeland la toleranta.....tare as vrea ca mai multi din cei ce scrim pe aici sa trecem cu vederea mesajele incarcate de venin si sa fim la buni ! SPRIRITUL CRACIUNULUI sa inceapa sa-si faca loc pe Roporta.la!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu te supara Alpad dar daca spui de mesaje vulgare atunci de ce nu dai si exemple?

Spune-ne daca Bombo sa-a exprimat sau nu vulgar.

Eu am propus o varianta in acelasi sens cu a lui dar am schimbat doar subiectul propozitiei . Doar  Constitutia Romaniei spune ca suntem egali in drepturi si obligatii.

Deci mai repet o data:

 

Nastase a spus:

Am sa le testez nevestele.

 

Schimbam subiectul propozitiei si devine:

 

Romanii spun:

Ii vom testa nevasta (Dana)

 

Cine a fost vulgar?

Daca Nastase asta isi doreste : o testare a nevestelor

atunci DANA treci la test

 

 

bai bunicutule esti obsedat frate de treaba cu Dana... macar de-ar fi vre-un fotomodel de la fasionTV. Las-o moarta ca macane ::): ::): ::): ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Propun o intrebare, in special pentru alpad si pentru loredana. si as vrea un raspuns cinstit si clar.

 

Considerati ca suntem mai vinovati noi ca "rastalmacim" declaratia lui nastase decat declaratia in sine?

 

DA!

Este semn de obsesie...Incercati sa rastalmaciti si disparitia flotei...sa vedem ce iese! ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In primul rand ca nu cei de la EVZ lau acuzat ca-i homosexual

 

Tovarase Bombonel ca sa demonstrati ca nu aveti inclinatii homosexuale  ar trebui sa va oferiti celor care ar vrea sa v-o traga. Doar asa ati putea sa aratati daca va place sau nu.Luati o p_ _a in gura si aratati tarii ca nu sunteti satisfacut. 

Cine se ofera sa-i dea m--e tovarasului pentru a demonstra o data pentru totdeauna ca prim-ministru Romaniei nu are astfel de inclinatii?

 

Bunicutule, acest exemplu este suficient.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Propun o intrebare, in special pentru alpad si pentru loredana. si as vrea un raspuns cinstit si clar.

 

Considerati ca suntem mai vinovati noi ca "rastalmacim" declaratia lui nastase decat declaratia in sine?

 

DA!

Este semn de obsesie...Incercati sa rastalmaciti si disparitia flotei...sa vedem ce iese! ::):

 

daca raspunzi la intrebarea mea raspund si eu la ta? fair?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bunicutule, acest exemplu este suficient.
Adrian Nastase era acuzat (nu de EVZ) ca e homosexual.

El a propus sa testeze nevestele. Deci eu n-am facut altceva decat sa scriu ca daca ar testa nevestele asta n-ar insemna ca nu are inclinatii homosexuale. Si daca tot vrea sa demonstreze acest lucru i-am scris si solutia.

Daca as fi candidat la presedintie as fi fost un exemplu si pentru tine alpad , dar nu sunt deci eu imi permit sa comentez ce declara AN, asta ar trebui sa faci si tu, sa comentezi declaratia lui AN.

Pe mine sa ma critici cand iti cer votul

 

bai bunicutule esti obsedat frate de treaba cu Dana... macar de-ar fi vre-un fotomodel de la fasionTV

 

Am scris asa de Dana ca poate vede si Tovarasul cum e cand cineva vrea sa-i testeze nevasta cum propune el.

Deci am modificat subiectul si complementul pentru a intelege mai bine declaratia lui Nastase.

Nu-mi pasa cine e Dana si nici nu mai intereseaza dar consider ca pe Tovaras ar trebui sa-la intereseze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×