Sari la conținut
Forum Roportal
bunicutzuION

Cei care au votat cu Nastase sa-si duca nevasta la proba

Postări Recomandate

Propun o intrebare, in special pentru alpad si pentru loredana. si as vrea un raspuns cinstit si clar.

 

Considerati ca suntem mai vinovati noi ca "rastalmacim" declaratia lui nastase decat declaratia in sine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg cum ai pretentia sa se vorbeasca frumos, daca i se aduc jigniri enorme.

 

Nu cred ca sunteti voi mai vinovati si nici nu cred ca are vreo scuza la ce a spus(pe o parte).......dar daca a fost jignit este normal sa nu mai vorbesti in romana cu "oamenii" aia. Si eu as fi raspuns la jigniri cu altele, bineinteles in limita bunului simt :winca:

 

 

 

Dupa ce ai scris tu , sa inteleg ca ai fi oca sa te faca cineva homosexual :?:

Este acelasi lucru sa fi suparat pe cineva cu a fi suparat pe lumea intreaga :?: Aici vreau eu raspunsuri cat se poate de sincere :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu inteleg cum ai pretentia sa se vorbeasca frumos, daca i se aduc jigniri enorme.

 

Nu cred ca sunteti voi mai vinovati si nici nu cred ca are vreo scuza la ce a spus(pe o parte).......dar daca a fost jignit este normal sa nu mai vorbesti in romana cu "oamenii" aia. Si eu as fi raspuns la jigniri cu altele, bineinteles in limita bunului simt :winca:

 

in primul rand n-a fost jignit de evenimentul zile. a sarit de gatul cui nu trebuia.

iar in al doilea rand, tinand cont ca omul ne va conduce, daca unu il injura e normal sa-njure si el? daca unu e nebun trebuie sa fie si el? daca un trage cu pusca se spre el, el trebuie sa ia pistolul si sa-la impuste? lege in tara asta nu mai e?

asta-i justificarea ta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iar o dai dupa gard si iar nu raspunzi :) 

 

Scuza-ma pentru ca am fost asa directa, dar cu tine nu se poate conserva :) 

 

REPET: Nu cred ca are vreo scuza

 

loredana, noi vb ca sa ne aflam in treaba?

 

in primul and n-am vazut nici-o intrebare la tine :)

in al doilea rand eu am comentat la afirmatia ta

Nu inteleg cum ai pretentia sa se vorbeasca frumos, daca i se aduc jigniri enorme.

 

 

la ce trebuia sa-ti raspund de fapt de te-ai suparat pe mine?:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa ce ai scris tu , sa inteleg ca ai fi oca sa te faca cineva homosexual :?: 

Este acelasi lucru sa fi suparat pe cineva cu a fi suparat pe lumea intreaga :?:  Aici vreau eu raspunsuri cat se poate de sincere :winca:

 

Nu vorbim ca sa ne aflam in treaba, dar daca citeai cu atentie vedeai :arrow:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu inteleg cum ai pretentia sa se vorbeasca frumos, daca i se aduc jigniri enorme.

 

Nu cred ca sunteti voi mai vinovati si nici nu cred ca are vreo scuza la ce a spus(pe o parte).......dar daca a fost jignit este normal sa nu mai vorbesti in romana cu "oamenii" aia. Si eu as fi raspuns la jigniri cu altele, bineinteles in limita bunului simt :winca:

 

::): ::): ::): ::): ::):

Asta vrea sa fie presedinte. Nu poate sa se controleze . E un ingamfat. Un arogant. Le vorbeste in asemenea hal romanilor.

Sa-la testeze pardon sa-la voteze doar Dana ca celelalte femei au soti sau prieteni iar la presedintie vor alege un capitan si nu o persoana care vrea sa-i numaram si oualele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

loredana.popescu sa stii ca nu iese fum fara foc

 

Eu cred ca daca unii spun ca un candidat la presedintia Romaniei este homosexual ceva tot e adevarat si in plus mai sunt documente in care unii declara(inca din 1975 cred) ca Bombo chiar este homo si sa-ar putea sa existe si casete video.

 

Ce parere ai putea sa mai ai despre presedintele tarii tale daca ar aparea casete cu Bombo in plina actiune?

 

Ce ai mai simti cand asculti imnul tarii tale si privesti spre tricolor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×