Sari la conținut
Forum Roportal
bunicutzuION

Cei care au votat cu Nastase sa-si duca nevasta la proba

Postări Recomandate

Pai.. cine-a inceput? nu domnul viitor presedinte? Si daca esti asa sensibila, cum de-la votezi pe dl. Nastase?  :dee

 

Cine a inceput...imi vine in minte o declaratie a marinarului,prin care ne dadea informatii asupra dimensiunilor organului sau! :twisted:

 

PS:Inca mai astept o dezbatere cu argumente(ma refer la acel"razboi")! :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca vorbea despre organul lui e una... daca spune careva ca ia nevestele nu stiu cui la rand e alta... in fine... sa ai spor la stampilat duminica pentru ca dl. Nastase e un om de nadejde al tarii.. unii cred ca femeile se pot baza pe el la o adica :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... unii cred ca femeile se pot baza pe el la o adica :)

 

... si nici macar nu are gitul frumos (petre roman) ca sa fie asa placut pentru femei ...

 

... iar la ceea ce spunea alpad, ca nimeni nu se sesizeaza cu privire la nodul de exprimare ... i-as spune ca "tare i-mi pare rau ca nu e sensei" sa aiba drepturi de administrare a acestui forum ... atunci ar fi goale ... sau doar cu laude la adresa lu' domnu ... si inca ceva doamna ... nu provocati ... nu va place, nu cititi ... vreti sa-la sustineti ... initiati un "subiect de discutie", in care sigur ve-ti fi sustinuta de de-la gafu ... eu inca, ... cred in libertatea de expresie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai.. cine-a inceput? nu domnul viitor presedinte? Si daca esti asa sensibila, cum de-la votezi pe dl. Nastase?  :dee

 

Cine a inceput...imi vine in minte o declaratie a marinarului,prin care ne dadea informatii asupra dimensiunilor organului sau!

 

Capitanul nu ti-a dat tie informatii (si aia nu era o declaratie in fata presei), ci ia spus incet celui care a vrut sa-la traga de o anumita parte a corpului.

Capitanul vazand ca Bombo nu se poate abtine , ia dat si un sfat:sa vada ca are altceva mai mare de care sa-la traga.Unde e vulgaritatea la Basescu??? Tot Bombonel era vulgar si acolo caci a spus ca o sa-la traga de...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... unii cred ca femeile se pot baza pe el la o adica :)

 

... si nici macar nu are gitul frumos (petre roman) ca sa fie asa placut pentru femei ...

 

... iar la ceea ce spunea alpad, ca nimeni nu se sesizeaza cu privire la nodul de exprimare ... i-as spune ca "tare i-mi pare rau ca nu e sensei" sa aiba drepturi de administrare a acestui forum ... atunci ar fi goale ... sau doar cu laude la adresa lu' domnu ... si inca ceva doamna ... nu provocati ... nu va place, nu cititi ... vreti sa-la sustineti ... initiati un "subiect de discutie", in care sigur ve-ti fi sustinuta de de-la gafu ... eu inca, ... cred in libertatea de expresie...

 

Si eu cred in dreptul la libera exprimare doar ca,traiam cu impresia ca regulamentul acestui forum trebuie respectat(stiut fiind faptul ca,interzice exprimarile vulgare)....se pare ca m-am inselat si de aceea imi fac mea culpa si imi cer mii de scuze! :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te supara Alpad dar daca spui de mesaje vulgare atunci de ce nu dai si exemple?

Spune-ne daca Bombo sa-a exprimat sau nu vulgar.

Eu am propus o varianta in acelasi sens cu a lui dar am schimbat doar subiectul propozitiei . Doar Constitutia Romaniei spune ca suntem egali in drepturi si obligatii.

Deci mai repet o data:

 

Nastase a spus:

Am sa le testez nevestele.

 

Schimbam subiectul propozitiei si devine:

 

Romanii spun:

Ii vom testa nevasta (Dana)

 

Cine a fost vulgar?

Daca Nastase asta isi doreste : o testare a nevestelor

atunci DANA treci la test

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de vulgaritate am editat mesajul lui bunicutuION, ideea se intelege si fara acea parte mai vulgara.

 

Eu zic ca nu are rost sa ne ambalam in discutii care nu au cum sa aiba nici o finalitate. O putem tine asa ...

 

Astfel de declaratii nu fac cinste niciunuia din candidati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×