Sari la conținut
Forum Roportal
bunicutzuION

Cei care au votat cu Nastase sa-si duca nevasta la proba

Postări Recomandate

http://www.evenimentulzilei.ro/politica/?n...?news_id=173373

 

 

Adrian Nastase, priministru Romaniei si candidat la presedintie a declarat in fata presei:

Daca cei de la “Evenimentul zilei” vor sa le demonstrez ca nu am inclinatii homosexuale, o sa le testez toate nevestele lor ca sa se convinga in legatura cu inclinatiile mele sexuale”, a spus Nastase in cadrul unei conferinte de presa la care au participat numerosi jurnalisti din presa locala.

 

Rusine

Astfel de presedinte vor sa aiba romanii?

Ne-a pus sa-i numaram oualele

Acum vrea sa ne testeze nevestele.

Ce urmeaza?

 

Propun ca cei care au de gand sa-la mai voteze sa vina si cu nevasta la domnul priministru pentru un mic test. Si daca nevasta confirma ca el e cel mai bun atunci sa-la voteze.

 

 

Hai sariti si luati-i apararea.

Cei care sunt de partea lui Nastase de unde stiti ca e cel mai bun? V-au confirmat nevestele?

 

Edit roportal: am sters un fragment care era un pic prea vulgar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E cel mai cool topic pe care la-am citit in ultima vreme, bunicutule ! ::): ::): Zece lolozauri ! ::cry::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este un raspuns pe masura acuzari .

 

Asta asa este........................

 

 

Dar de cand sa-a postat asta pe Roportal, nu mai vad pe nimeni sa spuna ca este homosexual ::): ::): ::cry::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este un raspuns pe masura acuzari .

 

O fi cum spui tu dar cel care a dat un astfel de raspuns vrea sa-ti fie presedinte.

Sotia sau prietena ta il voteaza?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta asa este........................

 

 

Dar de cand sa-a postat asta pe Roportal, nu mai vad pe nimeni sa spuna ca este homosexual ::):  ::):  ::cry::

 

de fapt nu-i homosexual, este bisexual :x

 

oricum declaratia asta ne arata cat de diplomat este viitorul presedinte al tarii... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×