Jump to content
Forum Roportal
spider

Terapii naturiste

Rate this topic

Recommended Posts

Produse naturiste eficiente pt diverse boli:

alergii

astm

arsuri

aparat urinar

artroze,artrite

anemie,anorexie

acnee

afectiuni ale prostatei,endocrine,ginecologice,hepatice,cardiova sculare

cancer,boli tumorale,fibrom

cefalee.celulita

diabet

gastrita

hemoroizi

herpes

leucemie

sinuzite,spasmofilie

varice

Mai gasiti produse pt intretinere si frumusete,pt igiena si multe altele

Cine este interesat sa ma caute pe messenger

id:mihaela_gitan

chiar nu este nimeni interesat de aceste produse?

NU, deoarece ai pus in lista cancer si leucemie....astea chiar nu se vindeca cu produse naturiste...deci oferta este neserioasa...

NU, deoarece ai pus in lista cancer si leucemie....astea chiar nu se vindeca cu produse naturiste...deci oferta este neserioasa...

Oferta nu este neserioasa, produsele naturiste poate nu vindeca ele cancerul si leucemia, dar ajuta foarte mult la ameliorarea lor, mai ales persoanelor care fac chimioterapie. Nu este tot una sa faci chimioterapie si sa te simti rau sau sa faci chimioterapie si sa te simti bine. Si inca ceva: unchiului meu, acum 3 ani, diagnosticul a fost cancer iar medicii nu i-au dat mai mult de un an... Iata ca au trecut 3 ani si produsele naturiste l-au ajutat si il ajuta in continuare. Si totusi... uneori si cancerul este vindecabil, depinde de persoana.

Nu am zis ca vindeca cancerul si leucemia...dar ajuta persoana respectiva cand face chimio sau radioterapie.....f multa lume cunoaste produsele de la forever...si sunt chiar multumiti de ele

Nu am zis ca vindeca cancerul si leucemia...dar ajuta persoana respectiva cand face chimio sau radioterapie.....f multa lume cunoaste produsele de la forever...si sunt chiar multumiti de ele

asa este, pe unchiul meu produsele de la Forever l-au salvat.

Despre biorezonanta multi dintre voi care doar ati auzit despre ea nu aveti cele mai bune pareri! eu pot sa spun k ma ajutat deoarece am crezut in acest tip de tratament si ele se bazeaza pe rezolvarea cauzei care produce boala si in principiu acel deficit energetic despre care este vorba, deci face mai mult decat un simplu tratament care se rezuma doar in a inlatura efectul, biorezonanta lucrand de la nivelul cauzei........si dupa cum stiti odata cauza vindecata nu or sa mai apare efecte si deficite la nivel informational(aura energetica)! daca vreti mai multe detalii puteti sa imi scrieti pe mail si va voi raspunde!

Despre biorezonanta multi dintre voi care doar ati auzit despre ea nu aveti cele mai bune pareri! eu pot sa spun k ma ajutat deoarece am crezut in acest tip de tratament si ele se bazeaza pe rezolvarea cauzei care produce boala si in principiu acel deficit energetic despre care este vorba, deci face mai mult decat un simplu tratament care se rezuma doar in a inlatura efectul, biorezonanta lucrand de la nivelul cauzei........si dupa cum stiti odata cauza vindecata nu or sa mai apare efecte si deficite la nivel informational(aura energetica)! daca vreti mai multe detalii puteti sa imi scrieti pe mail si va voi raspunde!

Ma incumet sa afirm : cauza bolilor este in noi insine , in parintii care ne-au dat viata si probabil alte generatii inainte.