Sari la conținut
Forum Roportal
spider

De ce "e bine" sa minti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

tu voiai sa spui ca n-avem nici o sansa sa-la mintim pe Dumnezeu, eu iti spuneam ca o facem dar fara succes :spiteful:

Editat de ellla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema se pune asa..nu este important daca minti sau nu, important este sa nu te prinda cu mata in sac..atata timp cat nu esti prins, totul e ca.. :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Problema se pune asa..nu este important daca minti sau nu, important este sa nu te prinda cu mata in sac..atata timp cat nu esti prins, totul e ca.. :De

[snapbacca]65889[/snapbacca]

 

 

mda,si cand esti prins... :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mdea,cei care mint fara nici un scop si doar de placere se numesc mitomani....bineinteles ca stiati,dar ceea ce cred eu este ca minciunile nevinovate spuse fara un scop anume sunt teribil de amuzante,nicidecum dureroase bla bla bla....!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

toate minciunile sunt dureroase intr-un fel..fiindca te simti tradat.......cel mai important este ca minciuna sa fie cat mai inocenta si sa afecteze cat mai putini oameni...nu exista minciuna care sa amuze..toate iti lasa un gust amar...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salutare sunt noua pe acest forum in ceea ce ma priveste discutia asta ,eu urasc minciuna oricat de nevinovata este ea o detest nu s de acord cu ea mai am eu o vare de minte fara nerusinare nu o suport se da groyava cu minciunile ei ca are ca face etc URASC MINCIUNA :crazy: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai sa va dau o veste: CU TOTII MINTITI IN FIECARE ZI!..........cum am mai spus intr-un alt topic......Imaginati-va numai o zi in care sa spuneti numai adevarul.........Miniciuna e ceva necesar.....klaro nu intr-un mod exagerat....si cum a scris si spider........trebuie sa tinem minte o minciunile:crazy: ca apoi..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer...minciuna mia stricat una din cele mai stranse prietenii/// :stars: ma mintit cumplit...numa pt k era ceva obisnuit la ea...minciuna...deci mi se pare o tampenie sa minti..chiar dak undeori crezi k este mai bine...dar oricum adevarul se va afla ..shy va fi mult mai rau.. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca minciuna e un rau necesar..ce s-ar intampla dak toata lumea ar spune ceea ce crede sau adevarul...nici nu vreau sa ma gandesc. Dar cel mai important lucru , cred eu, e daca tot minti macar sa fii foarte atent sa nu te prinda. :yes: .si eu am fost mintita si e cumplit sa descoperi ca ai fost mintit :P :cheer: si pt o prostie..e groaznic!!!

 

sincer...minciuna mia stricat una din cele mai stranse prietenii/// :cheer: ma mintit cumplit...numa pt k era ceva obisnuit la ea...minciuna...deci mi se pare o tampenie sa minti..chiar dak undeori crezi k este mai bine...dar oricum adevarul se va afla ..shy va fi mult mai rau.. :good:

Imi pare rau...si eu am trecut prin acelasi lucru si stiu cat de greu e :D ..dar timpul le vindeca pe toate :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×