Sari la conținut
Forum Roportal
kitty

Cine e mai destept ? Cainele sau Pisica ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu as spune ca amandoi...atat cainele cat si pisica sunt la fel de, virgula, destepti

numai ca un caine e putin mai diplomat...isi cenzureaza perversitatea si e in stare sa mentine sentimentul de a fi credinios. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca X.E.N.A.

 

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:blink: pai ce oameni nu sunt calcati de masini??tu nu ai vazut si oameni calcati de masini???te anunt eu ca sunt destui oameni care ii calca masina deci daca pe oameni ii calca masina de ce sa nu ii calce si pe caini??si intrdevar sunt destui caini comunitari pe care iam vazut ocolind si venind pe la trecere de piton ca sa fie mai siguri ca nu ii caca masina!!!cea ce de pisici nu pot spune ca am vazut una cae sa treaca pe la trecerea de pietoni!!!cine zice ca pisica este mai desteapta decat cainele este la fel de josnic ca o mata.

 

Nu are legătură cu tolomăceala, ci cu văzul. Vederea diurnă a pisicii este diminuată, nu are capacitatea de-a zări foarte bine obiectele dacă ele se află la o distanţă mai mare de 80-90 de cm.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol2: pai ce oameni nu sunt calcati de masini??tu nu ai vazut si oameni calcati de masini???te anunt eu ca sunt destui oameni care ii calca masina deci daca pe oameni ii calca masina de ce sa nu ii calce si pe caini??(...)

:) De fiecare dată c

Editat de Alexeevna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:yahoo: Dar eu nu am zis niciunde că pisica e mai inteligentă,agramată mică ce eşti tu.

 

Mai ia odata lista celor mai destepte animale de pe pamant inafara de om si taci din gura nu eu am facut lista asta ci oameni de stiinta:

1.delfini

2.cimpanzei

3.urangutani

4.gorilele

5.elefanti

6.ciorile

7.caini

8.porci

Pai aici sunt numai primele 8 locuri.Pisica poate are premiul de excelenţă. :spiteful:

Editat de Alexeevna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
You decide....:yahoo:

 

Am decis. Istete feline!!! :crazy:

 

 

Pai aici sunt numai primele 8 locuri.Pisica poate are premiul de excelenţă. :spiteful:

 

:focus: :o: :yahoo:

 

Categoric: ea nu mananca orice! Alege ce-i mai bun. :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×