Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa mai spun si eu ca si-a omorat sora ca sa mai faca o inmormantare? :dee Probabil "barbatul viselor ei" are o afinitate pentru asa ceva (inmormantari) si astfel isi mai facea aparita pe acolo. :) ..iar revederea este stupefianta. :) .pentru aces raspun sunt un psyco? :?: :twisted: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...Acest test se facea persoanelor suspectate de omor iar cele vinovate de fiecare dadeau raspunsul de mai sus. 

plecand de la aceasta fraza e usor de vazut scopul dupa care sa construit povestea...putin probabil sa fie un raspuns la omorul savarsit....deasemenea se poate incropi un final din cele mai neasteptate

ex: sora era implicata in moartea mamei si chiar in disparitia "fermacatorului" personaj masculin....ea devenind justitiarul !!!!!!

 

...deci se pate face un subiect separat...noi cei de pe forum narand un asa zis motiv al amorului :) :twisted: :) :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu inteleg de ce trebuie sa aiba omorul legatura cu barbatul misterios....poate are legatura cu vreo mostenire,cu o problema de familie..sau pur si simplu femeia,socata de moartea mamei ei..o ia razna si se joaca cu toporul prin casa :o . Asa ca parerea mea este sa nu mai dam vina pe barbati pentru tot ceea ce se intampla rau in viata...glumeam.. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cine stie....poate tipa a omorat-o pe mama ei..si fiind prima crima..nu a avut curajul sa-i ceara numarul de telefon .....si sa-a gandit ca la o a doua crima va avea curaj....fiind deja experta ;))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da clar ca sunt psiho da totusi raspunsul e indus de paragraful dat

adica daca il ziceam sub form de banc cred ca cineva tot radea ?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm..oare...cum sa fac si eu sal intalnesc pe tipul acela..de ..la club!! :blinca: nu-mi mai da-ti idei.... :agresiv: ...de fapt....si eu am spus...pentru al intalni din nou pe barbatul de la inmormantare!!!asta nu face decat sa confirme..ceea ce stiaim :o..adica sunt psicho.(hai ca cam exagerez)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×