Sari la conținut
Forum Roportal
:x

"A filozofa"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Esti scuzat din start. Insa se presupune ca incerci sa emiti un mesaj coerent. Ce ai vrut sa spui cu citatul acela, totusi? By the way, la urmatorul emoticon de genul celui de mai sus ai report :drag:

 

Later edit, raspuns pentru Duna: Of course, nosy ca intotdeauna... am remarcat intre timp ca azi e ziua lui. Happy b-day! Ceea ce nu-l scuteste de necesitatea de a fi coerent, insa :flirt:

Editat de daemon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Haideti ... voi cand faceti filosofie? Credeti ca aveti conformatia necesara pentru asa ceva? Eu unul, desi as vrea, declar cu mana pe inima ca nu pot gandi destul de coerent, si nu pot corela planurile in masura in care as vrea... nu sunt apt pentru filosofia de clasa mare :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eh...no problem.. aici nu se discuta "filosofia de clasa mare "...deocamdata vad ca nu se mai discuta deloc... dar chiar mi-ar face placere...daca vreti pot sa vin cu niste sugestii:d

 

ai dreptate reflectarea am vrut sa zic...si inca ceva nu sunt de la mine chestiile pe care le-am zis...sunt niste definitii...luate din niste carti ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce este filozofia?...

o chestie pe care o faci din plictiseala si mai rar din placere .

 

sa luam un exemplu simplu : vreau sa fac pipilica, insa mi-e lene ... asa ca mai stau pana in ultimul moment ; fug la toaleta , rezolv ecuatia si brusc un zambet imi lumineaza fata ; si ma minunez de aceasta fericire simpla :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×